Jump to content

3.Nesil Mazda 3 Pedal Seti

skunac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar herkese,

Bir süredir alıp almamak arasında kaldığım pedal setini gözümü karartıp Aliexpress ten aldım. 32usd. Malesef orjinali korkunç pahalı.

Takması biraz zor, hakikaten güç gerektiriyor. Sert bir malzeme. Uzatmayayım işlem bitti, sonuç resimdeki gibi.

Adsız.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın, araca farklı ve sportif bir hava katmış. CX-5 orijinal pedal seti için de 800 TL'ye yakın bir fiyat isteniyor, müthiş rakamlar :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısınız. Ben İzmir Mazda Yeni'ye gittiğimde gaza geldim alayım diye 200 küsür lira bir fiyat söylemişlerdi. Meğersem tek tek satılıyormuş!! ve sadece ayak dayama ve gaz pedalı vardı stokta. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ayak dayama istiyordum. Fiyat 200 tl ise çok. Biraz araştırıp uygun bir şey bulmak lazım gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...

Ben de AliExpress'ten pedal seti sipariş etmiştim. Dün geldi ve hemen monte ettim. 190 TL'ye mal oldu, 19.5 TL'de gümrük ücreti ödedim. Üç haftada elime ulaştı. 

Mazda3_Pedal_Seti.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmış olacam ben de aracıma pedal seti bakıyorum ama internette bulamadım serviste 450 tl ee aliexpressten de hem koronavirus muhabbeti hemde uzun sürdüğü için isteyemiyorum. Sormak istediğim sanki bmw'nin pedal setleri de mazda ile uyumluydu. Daha önceki mazda 3 aracıma sanki f30 bmw m paket pedal seti taktırmıştım ama emin değilim. Bunların ölçüleri nedir acaba elinde olan var mı yada hangi araçların ki ile uyumlu mazda 3 ler yardımcı olursanız sevinirim.

pedal.jpg

pedal2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sizden bir önceki foto ile karşılaştırınca uyabilir gibi görünüyor ama foto ölçüleri yanıltıcı olabilir. bir üyemiz ölçüleri yazacaktır büyük ihtimalle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, kaan-kahraman :

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmış olacam ben de aracıma pedal seti bakıyorum ama internette bulamadım serviste 450 tl ee aliexpressten de hem koronavirus muhabbeti hemde uzun sürdüğü için isteyemiyorum. Sormak istediğim sanki bmw'nin pedal setleri de mazda ile uyumluydu. Daha önceki mazda 3 aracıma sanki f30 bmw m paket pedal seti taktırmıştım ama emin değilim. Bunların ölçüleri nedir acaba elinde olan var mı yada hangi araçların ki ile uyumlu mazda 3 ler yardımcı olursanız sevinirim.

pedal.jpg

pedal2.jpg

benzer görünse de birbirleri ile alakasız. bu zaten vidalı mazda 3 icin olanlar geçmeli. ebatlar da bariz bir şekilde tutmuyor zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, Katil Balina :

benzer görünse de birbirleri ile alakasız. bu zaten vidalı mazda 3 icin olanlar geçmeli. ebatlar da bariz bir şekilde tutmuyor zaten.

hocam bir aksesuarcı da uyumlu demişti bmw ile ben tam emin olamıyorum ama ben ilk mazda 3 üme (2014 mazda3 skyactiv) bmw pedal taktırmıştım .Yani dediğiniz gibi çok alakasız değil ayrıca ilk resimdeki set geçmeli ben bmw 3 serisi aracıma kendim takmıştım

17 saat önce, Mehmet Özdemir :

sizden bir önceki foto ile karşılaştırınca uyabilir gibi görünüyor ama foto ölçüleri yanıltıcı olabilir. bir üyemiz ölçüleri yazacaktır büyük ihtimalle

Foto ölçülerinden ziyade bir aksesuarcı ile de görüştüm bmw ile aynı dedi ama üzerinde m yazar hoş durmayabilir dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...