Jump to content

Mazda 3 Ön Arka Tampon Boyatma

ruzgar2k8
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tampon boyama için ön arka 500TL fiyat verdi servis (Yeni Mazda-İzmir). Garip olan sanayiden ADN Özel Mazda Servisi de aynı fiyatı verdi daha düşük olmasını beklerken. ADN, servis o fiyatı verir ama yaparken bir sürü ekstra iş çıkarır diyor.. Astarı yüzünü geçer diyor. Bilemedim. Sizce ne yapmalıyım ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanayide parça başı 150 tl'ye   ,çok zorlarsanız 100 tl'ye.    en iyi boyacıya 200 tl ye boyatabilirsiniz.

servisin fiyatı güzel.  

ADN yüksek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

adn servisi çok öneren olmuştu forumda. bende o yüzden gittim açıkçası. Ama ne bileyim. Güvenmek istedim Adnan Ustaya da ama siz böyle diyince şimdi kararsız kaldım. P. tesi arabayı bırakmayı planlıyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Merhabalar,

Sormak istediğim bir iki konu var.

Tamponunuzu boyattınız mı? Memnuniyetiniz ne durumda boya tonu tutturma vb? Birde ön arka tampon toplamda 500 tl mi yoksa her biri için 500er tl mi talep ettiler. 

Daha 3 aylık arabada sağlam nazarlarım oldu. Aslında çok önemli gibi durmuyor ama gözüm takılıyor ister istemez. Lokal olarak düzeltilebilir mi onu da çok merak ediyorum. Bilgisi olanlar varsa fikirlerini paylaşabilirse çok memnun olurum.

DSC_0837.JPG

DSC_0841.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

06.05.2016 at 09:35, ismetoguz7 :

Merhabalar,

Sormak istediğim bir iki konu var.

Tamponunuzu boyattınız mı? Memnuniyetiniz ne durumda boya tonu tutturma vb? Birde ön arka tampon toplamda 500 tl mi yoksa her biri için 500er tl mi talep ettiler. 

Daha 3 aylık arabada sağlam nazarlarım oldu. Aslında çok önemli gibi durmuyor ama gözüm takılıyor ister istemez. Lokal olarak düzeltilebilir mi onu da çok merak ediyorum. Bilgisi olanlar varsa fikirlerini paylaşabilirse çok memnun olurum.

DSC_0837.JPG

DSC_0841.JPG

hocam bende hıc gırısmeyın nazarlık kalsın derım local veya komple hıc dokundurtmayın mazdanın boyası oldukca ınce boyle seyler olusuyor maalesef sız kafanıza takmayın en ıyısı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu sis altları herkesin gidiyo ya. bizimde aynısı var bizimki beyaz oldugu ıcın kalemle yapmıslardı. altta oldugu ıcın pek sıkıntı olmaz ki sizin araba koyu renk oldugu ıcın farkedılmesı zor. boyatmaya degmez acıkcası

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...