Jump to content

Mazda CX-3 Bakım Aralıkları ve Maliyetleri

mazdago
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, mazdago :

300 liraya ise iyi anlamadım biz mi kaziklaniyoruz İstanbul da

biraz önce Ankara da fiyat aldım servis den.
Mazda CX 3 işcilik ve kdv dahil 10 bin bakım 400 lira fiyat verdiler.
yağ + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, jackjoker :

biraz önce Ankara da fiyat aldım servis den.
Mazda CX 3 işcilik ve kdv dahil 10 bin bakım 400 lira fiyat verdiler.
yağ + yağ filtresi + hava filtresi + polen filtresi

polen filtresini çıkart, 300 TL. İyi fiyat bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yağ 300₺ ise işçilik+filtreler 100₺ mi tutuyor [emoji1] araca 5lt yağ konuyor olabilir. 400₺ gayet makul.

6 ay veya 10.000k. 10.000 hadi biraz akla yatkın ancak hangi sıfır araç 1 yıl satılmaz ise yattığı yerde yağ değişimi yapılıyor? Eğer yattığı yerde asitleşme oluyor ise benim stoğumdaki motor yağları her sene çöpe gidecek demektir. İnandırıcı değil. Bu işin arkasında sadece satış sonrası hizmetlerin para politikası var.

Yağın raf ömrü iki yıl hocam :( çöpe gidebilir. Özelliğini yitiriyor

Üzerinde yazar skt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bu yağı dışardan alsak daha iyi olmaz mı _? ben stepne alacaktım mazda bayisi 1500 lira dedi dışarda 250 liraya heryerde satılıyor ha biraz kalitelisi olsun sana 500 lira işini görecek bir ürün mazda da 3 katı fiyatına satılıyor. eminim yağ da öyledir. cx-3 kaç litre yağ istiyor mesela 4 litre diyelim hepsiburada.com da castrol un yağı 70 80 lira3 litrelik. servis bana sadece 400 lira yağ tutuyor demişti.680 tl de 10.000 bakımı  aracım 3350 km de şuan ve 5 aylık 30 mayıs a kadar 6 aylık bakıma girmem gerekiyormuş tahmini olur 5 bin km şimdi 5 bin km de 6 aylık bir araç için 680 lira vermek bana hiç mantıklı gelmiyor. ne zaman 10.000 olursa o zaman giderim aya maya bakmam ben 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok enteresan bir durum... Sebebi neymiş acaba... Cx-3 tede skyactiv var mazda 3 tede biri on binde yada 6 ay diğeri 20 binde yada 12 ayda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok enteresan bir durum... Sebebi neymiş acaba... Cx-3 tede skyactiv var mazda 3 tede biri on binde yada 6 ay diğeri 20 binde yada 12 ayda...

Caponlara sormak lazım :) mesela Amerika'da sınırsız km garanti veriyor çakallar, bize gelince böyle :) bir fabrika açaydık böyle mi olurdu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla son zamanlarda caponlar ukraynaya yatırım atağına kalktılar... Batı ukrayna bölgesinde geçen aylarda yedek parça fabrikası kurdular... Belki birde mazda fabrikası açarlar [emoji12]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Servet :

Servislerin gelir kaynağı bakımlar. Japondan rica ile uygulanıyor

Araç alırken belirtilmiştir bu durum. 6 ay veya 10.000 km de bir mi deniyor hâlâ ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, Burak :

Araç alırken belirtilmiştir bu durum. 6 ay veya 10.000 km de bir mi deniyor hâlâ ? 

Evet. Aldığım gün söyledim;

Bakım'da değişen tüm sarf malzemeleri alacağım ve analize götüreceğim. Kondisyonları hala iyi ise haksız bakım bedeli talebi davası ile kapınıza dayanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

fotifoti 360 liraya çok iyi yaptırmışsın nerde yaıyorlar bu fiyata :)

02.06.2016 at 00:23, fotifoti :

10binde bir baktık 360₺'ye mal oldu. Bakış o bakış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fotifoti 360 liraya çok iyi yaptırmışsın nerde yaıyorlar bu fiyata [emoji4]

Diyarbakır.

Ankara SK'da 400₺.

Tabi ben Elazığ'dan gittiğim için maliyeti daha fazla oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Herkese merhaba uzun zamandır forumda yoktum suan Van da yım. Aracım 8700 km oldu bakım için en yakın servis Erzurum da 480 lira fiyat verdi castrol yağ koyacaklar polen filtresi yağ ve hava filtresi degisecek. Ankara da 300 kusur liraya yapan sk Mazda İstanbul a giderken ankaradan geciyorum orasida yaklaşık 1000 km yani bu fiyat nasıl sizce yaptırmalı miyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, mazdago :

Herkese merhaba uzun zamandır forumda yoktum suan Van da yım. Aracım 8700 km oldu bakım için en yakın servis Erzurum da 480 lira fiyat verdi castrol yağ koyacaklar polen filtresi yağ ve hava filtresi degisecek. Ankara da 300 kusur liraya yapan sk Mazda İstanbul a giderken ankaradan geciyorum orasida yaklaşık 1000 km yani bu fiyat nasıl sizce yaptırmalı miyim

Erzurum olsun Ankara olsun yaptırmayın derim. Gelin İstanbul'da kendi gittiğiniz serviste yaptırırsınız. Bir yağ kontrolü yapın, bir eksilme veya yağda bir anormallik yoksa yolunuza devam edin. Servisiniz ufak km farkını sorun etmez. Tıpkı 6 ay konusunda ısrarcı olmadıkları gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...