Jump to content

Mazda CX-3 Bakım Aralıkları ve Maliyetleri

mazdago
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim aracım da 21 binde ama standart 30 bin bakım prosedürü yapıldı. Servisinizi bence degisin biz Tuzla musluogluna gidiyoruz öyle dayatma yapmıyor filtre değişeceksin diye ben ne dersem onu değişiyor balatalari da tahminen 50 binde degisirim. Aracın tek kullanıcısiyim deneme amaçlı bir kere bile başkasına vermedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@mazdago Araç her bakımda farklı servise gitti. Servislerin bakım fiyatları arasında çok fark var. Beka ya gitmeseydim Musluoğluna giderdim ama hem beka daya uygun fiyat verdi hem de avrupa yakasında oturuyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 hafta önce 34000 km de aracin 3. Bakımını yaptirdim.Ön balatalari da değiştirdiler.İkisine toplam 1500 tl terledik😊 Ayrıca guncelleme de yaptilar.Bir de direksiyon simidi,bagaj amortisörü ve filtre contasini garantiden degistirdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, harunozgul :

20181109_084750.jpg

eliniz hidroflorik asit salgılamıyorsa yeni model bir aracın bu kadar kısa sürede bu hale gelmesi imkansız.

inanılmaz bir durum bu. garantiden değişmeleri yerinde olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, jackjoker :

eliniz hidroflorik asit salgılamıyorsa yeni model bir aracın bu kadar kısa sürede bu hale gelmesi imkansız.

inanılmaz bir durum bu. garantiden değişmeleri yerinde olmuş. 

:) bu durum benim ellerimin HF salgilamasiyla alakali bir durum değilmiş :)

Forumdaki çoğu cx-3 kullanıcısı da ayni sorunu yaşamıştı.Genel bir sorunmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Arkadaşlar aracım şu an 2.yılında.

6 ay önce 22000 kmde iken 30.000 bakımı yapılmıştı.

şu an yine bakı zamanı geldi ve aracım 30.000 kmde.

Acaba 40.000 bakımı olarak mı yapılacak?

Fiyatlar ne durumda bilgisi olan paylaşabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracimda şuan 26 bin km de ama servis tarihinde 40 bin km bakımına girmesi gerekiyor 40 bin bakımı için bana 1400 TL fiyat verdi ama daha aşağı çıkacağını düşünüyorum çünkü fren balatalari silecekler vs degisiyormus benim balatalar daha yüzde 80 i duruyor mesela

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, siyah :

Arkadaşlar aracım şu an 2.yılında.

6 ay önce 22000 kmde iken 30.000 bakımı yapılmıştı.

şu an yine bakı zamanı geldi ve aracım 30.000 kmde.

Acaba 40.000 bakımı olarak mı yapılacak?

Fiyatlar ne durumda bilgisi olan paylaşabilir mi?

Ayrıca 6 ayda bir yaptırmaya gerek yok servis 6 ayda bir cagirsa da ben hep yılda bir kere gittim bütün garanti şartlarından dan da yararlandım. Bir kaç kişide klima ile ilgili sorun olduğunu okudum bende de sorun oldu garantiden komple klima sistemi değişti 9 bin kusur TL garantiden karsilandi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, mazdago :

Benim aracimda şuan 26 bin km de ama servis tarihinde 40 bin km bakımına girmesi gerekiyor 40 bin bakımı için bana 1400 TL fiyat verdi ama daha aşağı çıkacağını düşünüyorum çünkü fren balatalari silecekler vs degisiyormus benim balatalar daha yüzde 80 i duruyor mesela

1400 tl balatalar ve sileceklerle birlikte mi acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, mazdago :

1400 tl ye balata ve silecekler dahil değildir. Servis kontrolünden sonra ayrıca isteğe göre değiştiriyorlar. 40 bin bakımında fren hidroliği değiştiriliyor diye biliyorum. Ben de Mazda Evo dan 40 bin bakımı için fiyat istemiştim kampanyasız polen filtresi dahil 1300 tl gibi bir ücret çıkarmışlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mücahit. :

1400 tl ye balata ve silecekler dahil değildir. Servis kontrolünden sonra ayrıca isteğe göre değiştiriyorlar. 40 bin bakımında fren hidroliği değiştiriliyor diye biliyorum. Ben de Mazda Evo dan 40 bin bakımı için fiyat istemiştim kampanyasız polen filtresi dahil 1300 tl gibi bir ücret çıkarmışlardı.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

07.11.2018 at 12:46, DeviLLe :

70.00 güncellemesi gelmiş türkiyeye bazı bayilerde yapıyorlarmış ama İstanbul da yapan bir bayii varmı onu öğrenmek istiyorum. İlk servise mazda beka floryaya gittim gayet ilgililerdi.

70. Güncellemesi carplay kullanmak için , normali 59

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Yakın zamanda bakım yaptıran veya fiyat alan oldu mu acaba ? Yeni %15 yaz bakım kampanyası yapmışlar 1-31 temmuz tarihleri arasında geçerli. 40 bin bakımı için (ek olarak fren hidroliği değişiyor)  Mazda Evo polen filtresiz 950, Beka 870 tl fiyat verdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tanışma Merhabalar ben 10.000 bakımı yaptırdım Mazda cx3 

1 /07/2019 polen değişmedi

toplam maliyet:680TL

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...