Jump to content

Mazda CX-3'ümü Çizmişler

mazdago
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim kaputta dairesel halkalarla bezeli hafif derin iz bırakmışlardı.Üzülmüştüm ama yapacak bir şey yok.Bunu zorda olsa kabullendim.Önceden gözüm gibi bakıyordum şimdi Allah'a emanet.2 defa çizildi şimdiye kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun :( Allah beterinden saklasın. ilk alındığında göze çok geliyor maalesef. Bende de bir kaldırım çiziği var :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Var bir şanssızlık ve uğursuzluk. Aynı gül lastik patlayıp, direksiyonda problem yaşayıp, motordan kokuların gelmesi vs...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen ilhan abi. Bide aracı yol kenarında falan birakmiyorum apartmanın onu bahçe gibi oraya cekiyorum ama kapı yok yanı biri ekstra dan gelip yapmış ya da bahçeyi kapatiyorum diye apartmandan biri. Kapı kollarının içi tırnaklar yüzünden cizilmesin diye şeffaf bant yapistirmistim ama adamın biri gelip camurlugu boydan boya çiziyor ne heves kalıyor ne bisey bubarada sabah baktığımda komple inmiş sağ arka tekerlek. Bugün Dr mazda turkiyeden mesaj geldi haftaya perşembe yakıt pompası değişecek falan servise gidin diye

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Size bir tavsiyem fazla sakınmayın o kadar gözü götürmeyen ve bu tarz arabaları çizen şerefsizlerin olduğu bir toplumda maalesef başına bir şeyler geliyor. Birde biz kullanıcısı olduğumuz için söylemiyorum ama mazdalar çok fazla dikkat çeken araba olduğundan direk bu tarz olayları yaşıyor olmamız normal :( Garajım var kendime ait ama bir avm otoparkında bile kapıyı açan sözüm ona bazı insan sıfatlı kişiler arabana vurmuş vurmamış önemsemiyor bile. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

19 aylık cx-3 u dün garajdan çıkarken on sağ camurluk farin olduğu yerden surttum hem içeri göçtü hem çizildi hemde duvarın rengi arabaya geçti. Elimle geri bastırıp kısmen düzelttim. Çizik için sanayiye gittim pasta yaptılar ama duvarın rengi geçmedi kremit rengi birseydi farin üstede cizilmisti. Bende auto king e gittim mini onarım dan yapılsın diye ertesi güne randevu verdi. Neyse bir arkadaşla akşam konuşurken anlattım durumu bende bormax plus diye çizik giderici var onu kullan geçer dedi bende az önce denedim inanamadım. Hiç bir leke ve çizik kalmadı şuan aracı yaptır maya da gerek kalmadi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26 dakika önce, mazdago :

19 aylık cx-3 u dün garajdan çıkarken on sağ camurluk farin olduğu yerden surttum hem içeri göçtü hem çizildi hemde duvarın rengi arabaya geçti. Elimle geri bastırıp kısmen düzelttim. Çizik için sanayiye gittim pasta yaptılar ama duvarın rengi geçmedi kremit rengi birseydi farin üstede cizilmisti. Bende auto king e gittim mini onarım dan yapılsın diye ertesi güne randevu verdi. Neyse bir arkadaşla akşam konuşurken anlattım durumu bende bormax plus diye çizik giderici var onu kullan geçer dedi bende az önce denedim inanamadım. Hiç bir leke ve çizik kalmadı şuan aracı yaptır maya da gerek kalmadi. 

Bununla ilgili bir konumuz var ama insanlar pek ikna olmuş görünmüyor ;

Öncesi ve sonrası şeklinde resim mevcut mu ? Belki daha açıklayıcı olur bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

43 dakika önce, mazdago :

benimde tamponda 1-2 boyalı çizik v.s var.. Mini onarım hakkım olmasına rağmen hiç elletmedim..gerçekten faydasını gördüyseniz bizde kullanalım.. tam ihtiyacım olan bir üründü aslında.. keşke önce ve sonrasının gösterildiği bir resim ekleyebilseydiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

birinin arabasını bilerek çizmek saf kötülüktür. en büyük hayallerimden biri, birini arabayı çizerken yakalamak. american history x'teki kaldırım sahnesi diyecem ağır olacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gecmıs olsun bızımde mazda 3 gece vurup kacmıslar dun camurluk bıldıgın pert delmıs nerdeyse kım nasıl vurduysa ama ıstanbulda karter eksıgı ınsan cok ustunde numara var ınsan bı arar ama malesef 6 aylık arabamdan soguttular valla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncesini çekmeyi akıl edemedim.ama son halini çekip atarım birazdan. Ürünün kalitesi hakkında bilgim yok ama sanayide pasta cila nin cikaramadigi bir şeyi çok rahat çıkardı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, mazdago :

Öncesini çekmeyi akıl edemedim.ama son halini çekip atarım birazdan. Ürünün kalitesi hakkında bilgim yok ama sanayide pasta cila nin cikaramadigi bir şeyi çok rahat çıkardı

İlk hali olmayınca son hali çok da bir fikir vermeyecektir :( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...