Jump to content

Mazda CX-3 Kol Dayama / Kolçak

mazdago
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda CX-3 Kol Dayama taktiran varmı varsa fiyatı ne kadar ve nerde takdirdiniz. EBay da 400 TL ye alınıyor kendim takabilirim acaba mantıklı olur mu değer mi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 dakika önce, mazdago :

Cx-3 Kol Dayama taktiran varmı varsa fiyatı ne kadar ve nerde takdirdiniz. EBay da 400 TL ye alınıyor kendim takabilirim acaba mantıklı olur mu değer mi

Fiyat 400 lira hesaplıymış demek mümkün değil. Kaldı ki fiyattan ötürü gümrüğe takılma durumu da mevcut. Ancak satıcı ile fiyatı yazışarak fiyatı düşük gösterirseniz sorun çıkmayabilir.

Ama bu fiyata belki servisten bile temin edebilirsiniz. Ebay'dan fiyat bakmadan evvel, servisten fiyat aldınız mı ?

Servis indirim kampanyası olduğunda, hesaplıya alabilirsiniz belkide. Ama öncelikli olarak sizin, ürünün güncel fiyatını sormanız lazım servise. Ona gör ebir yol izlersiniz.

Bu arada Kol dayamaya ne gerek var. Siz aracı geri edeceksiniz nasıl olsa. :D  :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:) içimde geri verme hissi aşırı şekilde var ama 1400 km de araç geri alınır mi muallak bide bi sahibinden com da bir suru cx-3 var daha km ler duskn acaba onlar garantiden geri verilen araçlar mi merak ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce taktıran bir arkadaşımız başka bir konuda paylaşmıştı, merak edenler için resimleri aşağıda bulabilirsiniz

03.11.2015 at 08:17, morybaba :

Umarım fotoğraflar kolçak isteyenlere yardımcı olur. CX-3 için orijinal kolçak budur.

kolcak1.JPG

kolcak2.JPG

kolcak3.JPG

Çözümü vardır diye düşünüyorum , sanki darbe emici bir parça eksik gibi .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Kolçak MZD Connect tuşlarına erişimi biraz kısıtlamıyor mu ? Kolçak olmadığı durumda çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorduk Mazda CX-3 ü test ettiğimiz süre boyunca.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Servet :

Aynen,kullanımı kısıtlı yapıyor lakin yolda lazım olanı direksiyon tuşları ile çözüyorum zaten

Bir de direksiyonda MUTE tuşu olsaydı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...