Jump to content
AreY

3. Nesil Mazda 3 Motion ve Reflex için H15 Gündüz Farı

Tavsiye Edilen Mesajlar

AreY    189
AreY

Led gündüz farı olmayan modeller motion ve reflex donanımlarda gündüz farı olarak 15 watt H15 sarı ampuller kullanılıyor.

H15 gündüz farı için led ampuller var, uygulayan ve memnun kalan oldu mu? 

Uygulayan yoksa led H15 olarak neler önerirsiniz. Teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
61kdeniz    75
61kdeniz

bende merak ediyorum yaptıran arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fatalhand    121
Fatalhand

Led ampule geçilirse uzunlar da lede döner. Bildiğim kadarıyla 15 watt çalışınca gündüz farı daha yüksek wattla çalışınca uzunlar şeklinde çalışan bir ampul var orada. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdago    49
mazdago

Bende merak ediyorum cx-3 motion aracım normal ampul gündüz farlari. Mercekli far olan normal far a osram in beyaz ışık veren bir ampulunu takacagim gündüz farina da led takarsak on numara olur herhalde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AreY    189
AreY

Evet cx-3 içinde bu durum geçerli. Uzun ve gündüz farlari H15 fakat ayri ayri sanirim gündüzler 15 watt uzunlar 55 watt.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ediz07    14
ediz07
21.03.2016 at 10:23, AreY :

114 tl ye linkde ki ürünü buldum ne dersiniz?

http://urun.n11.com/ampul/photon-beyaz-isik-ampul12v-h15-5000k-P83536890?cid=604001&gclid=CMDYpcKh0csCFeUy0wod2JQF_g&gclsrc=aw.ds

Fakat mazda 3 için kaput dan farlara erişimde sadece normal farlara erişim var gibi geldi. bu H15 leri nasıl değiştericez bilemedim :(

Uzunlar kolay gibi kaputtan rahatlıkla değiştirebiliriz ama diğer ampuller zor maalesef. Konuyu hortlatayım biraz ben de değiştirmek istiyorum niken genel olarak iyiydi kullanan ya da başka marka kullanan oldu mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.