Jump to content

50 TL ye Cam Filmi İster misiniz?

greypratica
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İrfan kardesım olay sadece cam fılm degıll..

senın arabanın markasaına gore fıyat vermelerı tıpıne seklıne yasına gore degerlendırmelerı ben ona delı oluyorm hatta cıldırıyorumm...

bu yuzden yazdım yoksa ben de zamanında (7 yıl once) 50 ytl ye yaptırmıstım benıde opmuslerdı o zaman :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

9

• Limpony

8

• domestos

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

anlamadım ama öyle olsun eet abi cam sil suyu haric.. sen memnunsan 50ytl lik cam filminden ne güzel abi sorun yok sevindim senin adına.. bende memnunsam ziebartta taktırdıım 350ytl likten burdada bi sorun yok..

İrfan kardesım olay sadece cam fılm degıll..

senın arabanın markasaına gore fıyat vermelerı tıpıne seklıne yasına gore degerlendırmelerı ben ona delı oluyorm hatta cıldırıyorumm...

bu yuzden yazdım yoksa ben de zamanında (7 yıl once) 50 ytl ye yaptırmıstım benıde opmuslerdı o zaman :D :D

abi tipe şekle göre fiyat biçilmiyor ziebartta, binek mi, cip mi, kamyon mu, tır mı hesabı.. yoksa 400ytl veren eski püskü 206 biliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kızarım abi dandik faturasız giriş yapan belkide çin malı amerikan cam filmleriyle ziebartın filmlerini karsılastırıyon :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

kızarım abi dandik faturasız giriş yapan belkide çin malı amerikan cam filmleriyle ziebartın filmlerini karsılastırıyon :D

yürrrü bee kim tutar seni :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

arkadaşlar ziebart'ın FAHİŞ fiyata yaptığı kesin. Benim halen mevcutta oto yıkamam var. Zamanında Sonax firmasıyla bağlantıya geçip bayilik alıcaktık. Görüşmeye gittik ve bize bi fizibilite raporu çıkardılar. Çıkarılan raporda bir aracın içi dışı motoru yani komple bakım malzeme+işçilik+elektrik+ssk+su... yani herşey dahil maliyeti 35 ile 40 dolar arasında değişiyordu. Değişmesinin sebebi ise aracın durumundan dolayı. 40 dolar malıyetlı bı işlemı ne kadara satıyorlar herkes biliyor.

bundan dolayı ben ziebartında böylesine fahiş bir kazanç elde ettiğine inanıyorum.

Bunu derken bende babamın aracına ziebartta film yaptırdım liste fiyatı üzerinden yaklaşık%40 indirimli olarak.

Tabı ziebartın bu kazancı abartılmamalı onların ilk işe giriş maliyeti çok yüksek ayrıca ödedikleri kirada cabası.

Ayrıca şunuda unutmamak gerek serbest ekonomi.

kimsekimseye  zorla yaptırmıyo ayrıca ziebart tekelde değil bu konuda. Parası çok olan arabanın başında beklemek istemeyen ziebarta güvenip orada yaptırır. Kimse yalnış anlamasın ancak ben tanımadık ali babaya aracımı teslim etmem.

bunları üstüste koyduğunuzda bence bu fark normal.

ben ziebartta yaptırırmıyım HAYIR yaptırmam:)

yani düşündüğünüzde ziebartınd

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

arabama yapılan cam filmi için hiç para ödememiştim ama yapan kişinin söylediğine göre kore malı film takılmış arabama. yapılalı neredeyse 5-6 ay oldu ve izlenimlerim: daha çizilme falan yok, renkte solma yok ve en önemlisi arabanın içi güneş ışıklarından dolayı kavrulmuyor. tek sorun arka camda bir kaç yerde hava kabarcıklarının olması, onu da adam getir hallederiz dediği halde ben gitmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Jilet at kabarcıkların üstüne sonra da bastır iyice, adamın yapacağı da aynısı Mustafa...:)

abi benim aklımdan geçen şey yeniden yaptırmak arka camı ama hepten çingenelik olur diye uzak duruyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
Guest uyumsuzelement

aksarayda yaptırmıştım bende önceki aracıma 2. sene dolmadan berbat bi renk alıyor filmler ve 2-3 kez gitmek gerekebiliyor adam gibi yaptırana kadar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lumar en iyisi değil miydi ya? Çok iyi fiyat....

oyle duydum ben de.arastırdım biraz-eve yakın diye oraya sorayım dedim.

aslında Burak ların oradaki sonax a yaptıracaktım.300 demisti orası-3M kullanılıyormus.ama uzak geliyor orası..

Uskudar daki 300 dedi once-sonra tel.da pazarlıkla 270 e indi :) 250 ye baglarız peygamber pazarlıgıyla gidince..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de benim için konuş bari :) Sökme işi de var ama :) Grup indirimi yaptırırız bakarsın :)

abi tel.vereyim istersen sen konus :)

sıcak kanlı insanlar gibi duruyor tel.da

once aracın modeli soruyor sonra bi fiyat veriyor.nette zeynepkamil lumar diye ararınca adamlar hakkında olumlu ref.lar cıkıyor. umarım memnun kalırız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...