Jump to content

Sedan için spor arka tampon

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu haftasonu Helin'le dolaşırken yanlış hatırlamıyosam gri bi sedan Mazda3'te spor arka tampon gördük. Olay çok ani geliştiği ve trafikte olduğumuz için fotoğraf çekemedik.

Sedancılar dilerlerse bi servisleri arayıp sorabilirler, zira baya güzel gözüküyodu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanmıyorum yaw, spor tampon haricinde gayet standart bi sedandı, ne jant, ne yay, ne başka bişey...

İsterseniz bi sorayım burdaki servise yarın?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sanmıyorum yaw, spor tampon haricinde gayet standart bi sedandı, ne jant, ne yay, ne başka bişey...

İsterseniz bi sorayım burdaki servise yarın?

ya şimdi korktugum şey spor arka tampondan sona ön tampon bodykit vs uçacam yine  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya şimdi korktugum şey spor arka tampondan sona ön tampon bodykit vs uçacam yine  :D

abi zaten sen çok zıplıon bi turbo bi body :D ikisi birden olmasss
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi zaten sen çok zıplıon bi turbo bi body :D ikisi birden olmasss

ulen dün dikkat ettim hatun lastikleri inceliyo  nooldu neye bakıyon dedim yok bişey dedi azcok ısrar edince lastikler deiştimi deişmedimi onu inceliomuş :D :D

turbo işi karanlık gibi duruyor bora

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben dedim ya herkes değiştirsin diye, onu kontrol ediyordur Sevil, bakalım büyük sözü dinliyor mu bu eleman hesabına...

artık çaktırmadan o da takibe aldı beni :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neslihan'da sordu geçen gün.. Lastik değiştirmekten bahsediyorsun yine birdolu para harcamayacaksın değil mi ?  diye :D Ben de yok geçen seneki lastikleri taktıracam dedim de öyle ikna oldu.

Bunlar haberleşiyor mu birbirleriyle ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Neslihan'da sordu geçen gün.. Lastik değiştirmekten bahsediyorsun yine birdolu para harcamayacaksın değil mi ?  diye :D Ben de yok geçen seneki lastikleri taktıracam dedim de öyle ikna oldu.

Bunlar haberleşiyor mu birbirleriyle ? :)

ben bilmem benim hatun sizinkilerle görüşe görüşe böle oldu :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent abi şu senin turbo için yeni konu açsan nasıl olur? Ben merak ediyorum, ne getirir ne götürür, değer mi? Ben mecbur kalmadıkça satmayı düşünmüyorum guzumu. O yüzden ciddi ciddi düşünüyorum.

Okan'a da yalandan soru soralım  :D Okan resim yok mu resim  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ulen dün dikkat ettim hatun lastikleri inceliyo  nooldu neye bakıyon dedim yok bişey dedi azcok ısrar edince lastikler deiştimi deişmedimi onu inceliomuş :D :D

abi merak etme karanlıkları aydınlık ederiz :D motorun stock görüntüsünü koruruz... nie bu iyi gidio derse yenge "100oktan aldım canım" dersin heheheh :) ama işin en kötüsü bunları okuyor olması.. kısacası senin iş yalan olur abi bu gidişle :P
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hah işte bende bunu diyodum. Alıntı da yaptım ki, karanlık ellerle değiştirilmesin diye. Hoş mod olunca her türlü değiştirir ama :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...