Jump to content

Mazda MX-5 NC Modifiyeler

Ozzywan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamlar, aracıma yapmak istedigim bir kac sey var ama Türkiye'de cok az bulunan bir araç oldugundan şimdiye kadar tanıdıgım usta'larımdan pek yardım alamıyorum. Ben de size bir iki sey sormaya karar verdim. 

Öncelikle spor yay almak istiyorum, mazda'nın diger modellerine takılan yaylar mx 5 için de uyumlumudur? 

Açık hava filtresi takmak istiyorum, mazda'larda tercih edilen, öne çıkan bir marka/model var mıdır? 

Maslak sanayide mazda için oem ve farklı markalara ait ekipman vs gibi parçalar temin edilebilecek bir firma var mıdır? 

Teşekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Ozzywan :

bir kelime bir şey diyecek yok mu yani? 

Senin de belirttiğin gibi çok fazla satılan bir model olmadığı için bilen ve sahip olan sayısı da az. Hafta sonu olması sebebi ile de cevap yazanların sayısı düşeceği için biraz daha beklemek doğru olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ozzywan :

tamam teşekkur ederim Burak.

Şöyle bir ürün buldum ;

http://www.redline360.com/tein-stech-lowering-springs-miata-SKM74-AUB00

Tein. Önler 1.7 inç ( 4.5 cm ) arkadalar 1.3 inç ( 3.3 cm ) alçalıyor diyor.

ama Türkiye'de satıldığına dair bir ibare bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de bayadır bakıyorum ama bulamadım burda birsey, ustama soyledim o da arastırdı ama burda hazır yok direk mx 5 icin gelmiş ürün, en son gittigim yer diger mazda modellerine uygun olan var elimizde senin arabaya da uyuyormu onu bir ogrenirsen bakarız falan dedi. ben de su an onu ogrenme derdindeyim, oyleyse kolay cunku. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, Ozzywan :

ben de bayadır bakıyorum ama bulamadım burda birsey, ustama soyledim o da arastırdı ama burda hazır yok direk mx 5 icin gelmiş ürün, en son gittigim yer diger mazda modellerine uygun olan var elimizde senin arabaya da uyuyormu onu bir ogrenirsen bakarız falan dedi. ben de su an onu ogrenme derdindeyim, oyleyse kolay cunku. 

Araştıralım ama çok tahmin etmiyorum. Eğer uyuyor olsa bu kod ile aratırken uyumlu olduğu araç listesinde başka araçlar görünürdü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, Ozzywan :

o zaman işim iş :)

Getirtilmeyecek bir parça değil gibi görünüyor. Burada aramaktan iyidir ama alternatiflere de bakmak lazım. Bu model / marka google da ilk karşıma denk gelen olduğu için paylaştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...