Jump to content

Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?

İlhan
 Paylaş

Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?  

81 oy

1. 1. Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

2004 Bu güne Shell'den alırım. Sürekli Shell'den aldığım gibi. Shell'inde aynı sabit istasyonundan alırım. Bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Şehirler arası seyahatlerimde ama sadece ve sadece Optet'ten alırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Shell genel olarak fakat yakıtı az km ve biraz daha çabuk bitiyor. Uzun süreden sonra geçen opetten aldım ve bir depoya aynı şartlarda kaç km gideceğini göreceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 yıldır Türkiye Petrollerinden alırım.. Benzinleri de sorunsuz mazotları da.. Genelde lpg ve benzin aldığım için hem diğerlerine oranla daha kaliteli..

Tp harici durmam gaz bittiğinde önümde total vs. gibi şirketler varsa benzine çeker en yakın TP istasyonuna kadar giderim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Burak :

Ankette bir tek PO bile işaretli değil :D Bari sen ilk ol :D 

Ben de işaretledikten sonra fark ettim ilk olduğumu .) Listede 2. sıradaki Opetten 2010'da sıcak bir yaz günü motosikletime benzin almıştım, motor resmen vuruntu yaptı bir daha Opet'in tabelasına bile bakmaz oldum .)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de 2006 dan beri shell den alırım bir sorun yaşamadım dizel aracım verkende shell benzinli ve lpg li varkende shell ama bir arkadaşında dediği gibi olarak az gidiyor bundan eminim yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Shell kullanıyorum çünkü;
öncesinde Dizel motorlu Opel Corsa 1.3cdti kullanırken tesislerin temizliğinden ve lokasyonuma uygun olmasından dolayı opet'den yakıt almaktaydım. Sonrasında denemek amaçlı BP ve Shell'den almaya karar verdim ve gördüm ki Shell'den yakıt aldığımda aracımda belirgin şekilde sessiz çalışma ve titreşim azalması gözlemledim. O gün bu gündür de Shell'den yakıt alıyorum ama tesislerinin %90'ı (merkezi konumlar hariç) kötü durumda - özellikle yıkama ve su/hava pompası kısımları - ve bu durumdan hiç hoşnut değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2004ten beri her zaman opet alırdık. ama son bir yıldır shell den alıyoruz gayet iyi. 

ama insani ihtiyaçlarımız için opet :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende biraz takıntılıyım shell den aldığım gibi benzin istasyonunda da hep aynı pompaya yanaşırım. marka kadar istasyonunda yeni olması daha doğrusu yakıt deposunun yeni veya temiz olduğunu bildiğim yerden almayı tercih ediyorum. lpg olarak TP otogazı çok iyi. personeli güler güzlü lpg 1.98 kuruş daha ne olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...