Jump to content

1.Nesil Mazda 3 İç Aydınlatma Hakkında

ametkaan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Abilerim merhabalar günlerdir forumda geziyorum tam buldum diyorum link paylaşıyorlar ama link bozulmuş veya kaldırılmış oluyor.Ben şimdi aracıma iç aydınlatma düşünüyorum ama sadece torpidonun altına direksiyon altı ve koltukların altına istiyorum ve tepedeki lambayla aynı tonda olmasını istiyorum. Kapı açıldığında yansın kapı kapandığında bir müddet yansın sonra sönsün aynı tepe lambası gibi yani. Bu ledleri veya ampulleri aliexpress veya ebay gibi sitelerden alsam nasıl montajlayacağım elim yatkın böyle şeylere yapabileceğime inanıyorum aux bağladım sis farımı değiştirdim kendim bunu da yapabilirim diye düşünüyorum ama araştırıyorum bulamıyorum nasıl yapılır ne nereye bağlanır ki tepe lambasıyla eş zamanlı yansın sönsün. Yardımlarınızı bekliyorum dört gözle şimdiden saygılar sevgiler..(Ekte verdiğim fotodaki araç gibi bir görüntü almak istiyorum mümkünmüdür ? tavandan sızan küçük lambaya gerek yok)

microsoft-reveals-the-official-windows-10-wallpaper-485311-3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunu bl kasa kabin içi trim rehberi konumda anlattım. 

Hepsiburadadan led şerit aldım. Benim şansım ayak altı ışıklandırma için yolcu ayak ucunda soket vardı. Siz tepe lambasından kablo çekmeniz gerekecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mutlu Tekir :

Bunu bl kasa kabin içi trim rehberi konumda anlattım. 

Hepsiburadadan led şerit aldım. Benim şansım ayak altı ışıklandırma için yolcu ayak ucunda soket vardı. Siz tepe lambasından kablo çekmeniz gerekecek.

Abi sen neler yapmışsın ya hayranlıkla hepsini okudum tebrikler ellerine sağlık. Ben bu kadar karışık olacağını düşünmemiştim sigortalarla ilgili bir bağlantı olabilir mi diye düşünmüştüm olabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

karışık bir durum yok, tepedeki lambanın uçlarından kablo çekeceksin, önce sağ ya da sol ön sütundan indirirsin, indirdikten sonra paralel olarak led şerit ya da led ampul bağlayıp ayak uçlarını gösterecek şekilde sabitleyeceksin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

en yakın zamanda deneyeceğim abi sağolasın yine de başka şekilde yapan abiler arkadaşlar fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...