Jump to content

Power Sense Aracıma Alışamadım...

emeknet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ben neden performanstsn memnunum. Beklentiler yüksek demek.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben neden performanstsn memnunum. Beklentiler yüksek demek.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dizelden sonra ben alisamadim. Yokuslarda felan dusuk performans kendini fark ettiriyordu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14.04.2016 at 11:08, İlhan :

Test sürüşü yapmış olsaydınız, yukarıdaki izlenimleri şimdi belki burada hiç konuşmayacaktık.

90 Bin küsür lira para vererek otomobil alıyorsunuz ve test sürüşü yapmıyorsunuz. Çok büyük cesaret...

Dizel Mazda 3 kullanıcısıyım, skyactiv mazda 3 ile arada uçuk bir fark yok.  Ali'nin dediği gibi anlık turbo/tork durumlarından ötürü performanslı gibi geliyor size. Dizel Mazda 3 ilede 210-250 Km hızları bulamayacağınızı biliyorsunuzdur zaten..Dizel Mazda 3 kullanıcısı olarak hiç tereddüt etmeden Skyactiv Mazda 3'ü alırım. 

Performans arıyorsanız bunu Ford Focus'ta da bulamazsınız..Ne Focus ne Mazda 3 performans araçları değiller. 

Ne diyeyim sizin için hayırlısı olsun inşallah. Allah gönlünüze ve bütçenize göre performanslı bir otomobil verir inşallah.

Bence Mazda, sıfır araç satan satış temsilcilerine araç başı satış primini kendisi vermelidir. Bu uygulamayada test sürüşünü zorunlu kılıp, bunun üzerinden müşterilere satış temsilcisi size test sürüşü yaptırdı mı ? aracı iyi tanıttı mı? size ikramda bulundu mu? gibi sorular üzerinden değerlendirme yaparak prim sistemini oluşturmalıdır. Hatta düşük memnuniyeti olan satış temsilcisi ve bayiiye çok düşük prim verilmelidir. 3 kere üst üste kötü alana prim vermeyerek ceza bile vermelidir. Böylece hem doğru satış hem de müşteri memnuniyeti sayısı çoğalacaktır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, m2hamid :

Söz konusu araç yine satışta sanki.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-skyactive-g-power-sense-paket-297492116/detay

Niye sahipleri bu aracı sürekli satışa çıkarıyor anlamadım :(

ne çekti bu araç :( uzun süre kullanacak birine nasip olur umarım. saab'la takas edilmişti, saab'ın eski sahibi performansını yeterli bulmamıştır büyük ihtimal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ne çekti bu araç [emoji20] uzun süre kullanacak birine nasip olur umarım. saab'la takas edilmişti, saab'ın eski sahibi performansını yeterli bulmamıştır büyük ihtimal.

Muhtemelen yeterli bulmadi. Beklentileri iyi belirlemek lazim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sattigim arkadasimdi zaten, ben onun saab 9.3 den o kadar memnunum ki ben boyle bir memnuniyet beklemiyordum alirken. Paylastigim bir konu vardi belki okumussunuzdur, saab sanki bana ozel uretilmis gibi .)) arkadas mazda dan performans olarak memnun degil haliyle, tekrar saab almak istiyor. Bakalim hersey kismet.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...