Jump to content

Dijital Fotoğraf Makinesi

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ne buluyorsanız en ucuza onu alın...

Benimki Beko 5 pixel 4x zoom,1 GB hafıza 240 ytl ye almıştım.Türkçe ve çok kaliteli resim çekiyor işimi fazlasıyla görüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman Abi bende meraklıyım öle doğa fotolarına falan, yazın bol bol cekecem abi börtü böcegi, dagı taşı_o yüzden bana Carl Zeiss lazım gibi :(_

Ön sıraya Leica objektifli Panasonic ya da Nikon veya Canon'u al bence....

Benimki Beko 5 pixel 4x zoom,1 GB hafıza 240 ytl ye almıştım.Türkçe ve çok kaliteli resim çekiyor işimi fazlasıyla görüyor.

Bravo, en iyisini yapmışsın ihtiyacına göre....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi basından beri aklımda olan sony dsc-n1 ama fazla bi bilgim yok_3" mi ne ekranı var ayrıca 8.1 piksel falan iyi bişey gibi geldi bana ???_

Bu makinede en dikkat edilmesi gereken eksik özellik: 1cm den az mesafelere odaklanamamasıdır.Yani börtü böcek iyi çekilemez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu makinede en dikkat edilmesi gereken eksik özellik: 1cm den az mesafelere odaklanamamasıdır.Yani börtü böcek iyi çekilemez.

abi böcüe 2cm mesafede dursak çözülür mü ki sorun bilemedim iyi fikir mi degil mi diye :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu nasıl sizce_

Sony DSC-H2 Cyber-shot Dijital Fotoğraf Makinesi, esnek çekim seçenekleri, daha net çekimler için çift 'Bulanıklık Önleyici' teknoloji, 6.0 etkin megapiksel, Carl Zeiss® 12x optik süper zoom lens, tam elle pozlama denetimi ve mükemmel STAMINA pil ömrü...

http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=6%20DSC-H2

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi böcüe 2cm mesafede dursak çözülür mü ki sorun bilemedim iyi fikir mi degil mi diye :P

Şöyle söyleyeyim, bende ki makine sony t33 (5.1 mb) 1cm den yakın mesafelere odaklanabiliyor, gözün göremeyeceği şeyleri görebiliyor çekebiliyorsun ve gerçekten çok güzel bi özellik, n1 den şirkete aldık bi tane ve işimiz gereği malzeme yüzey hatalarını yakın plan çekmemiz gerekiyor ama bi de baktıkki benim makineden daha üstün n1 de maalesef bu özellik yok..

Kullanınca çok güzel bi özellik macro çekim...bla bla bla... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu nasıl sizce_

Sony DSC-H2 Cyber-shot Dijital Fotoğraf Makinesi, esnek çekim seçenekleri, daha net çekimler için çift 'Bulanıklık Önleyici' teknoloji, 6.0 etkin megapiksel, Carl Zeiss® 12x optik süper zoom lens, tam elle pozlama denetimi ve mükemmel STAMINA pil ömrü...

http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=6%20DSC-H2

Milyarın üstündedir bu......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alooo konu nereye gidiyor ? Bu fotoğraflar ne ben kimim siz kimsiniz de konumu bu hale getirdiniz. Pertev anahtar nerede kilitliyecem bu kapıyı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Milyarın üstündedir bu......

degil abi 860 milyon yazıyor_daha ucuzada bulunur büyük ihtimal 800 civarı falan_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alooo konu nereye gidiyor ? Bu fotoğraflar ne ben kimim siz kimsiniz de konumu bu hale getirdiniz. Pertev anahtar nerede kilitliyecem bu kapıyı :D

Abi sen bunun için açmadın mı bunu, işte teknoloji transferi yapıyoruz hazırda.... :P;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şöyle söyleyeyim, bende ki makine sony t33 (5.1 mb) 1cm den yakın mesafelere odaklanabiliyor, gözün göremeyeceği şeyleri görebiliyor çekebiliyorsun ve gerçekten çok güzel bi özellik, n1 den şirkete aldık bi tane ve işimiz gereği malzeme yüzey hatalarını yakın plan çekmemiz gerekiyor ama bi de baktıkki benim makineden daha üstün n1 de maalesef bu özellik yok..

Kullanınca çok güzel bi özellik macro çekim...bla bla bla... :)

anladım abi önemli bi özellik gercekten, ama isim olarak ne deniyor abi o özelliğe alırken şu özellik var mı diye sorarız_

__bide şu var yeni gördüm dsc-n2_10.1 mp diyor :o :o_abi bi baksana buna var mı bunda o özellik_

http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=DSC-N2

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

anahtarı bendedur :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sen bunun için açmadın mı bunu, işte teknoloji transferi yapıyoruz hazırda.... :P;D

Yok Abim ben Teknoloji diye bir bölüm (aynı son dakika felan gibi ) açayımmı diye açmıştım ama bir sürü konu transfer olmuş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

irfan eklediğinin optic zoom u iyi ama aletin boyutunu görüyosun birazda mobiliteye önem ver

evet abi benimde aklımı kurcalayan o zaten, gerci olmadı turist gibi boynuma asar dolasırım :P_bide makine büyüdükce arkasına koydukları lcd ekran kücülüyor mu noluyor, niye öle yapıyorlar anlayamadım bi türlü >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi benimde aklımı kurcalayan o zaten, gerci olmadı turist gibi boynuma asar dolasırım :P_bide makine büyüdükce arkasına koydukları lcd ekran kücülüyor mu noluyor, niye öle yapıyorlar anlayamadım bi türlü >:(

evet irfan küçülüyo ben kendimce şöyle bir sonuca vardım pil tasarrufu için büyük lens demek büyük mercek demek büyük motor demek buyüzden ekranı küçük tutuyolar gibime geliyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet irfan küçülüyo ben kendimce şöyle bir sonuca vardım pil tasarrufu için büyük lens demek büyük mercek demek büyük motor demek buyüzden ekranı küçük tutuyolar gibime geliyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...