Jump to content

Mazda RX-8 Güneşlik

BigSexy
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Rx8 severler merhabalar aracımda güneşlikler sarkma yapıyor ve bugun tamamen saldı kendisini bende söktüm ve bir araştırma yaptım rx8club ' ta çok fazla bu sorunla karşılaşan gördüm orda bir kaç çözüm vermişler resimli fakat parçalar bulunması zor. Sizin bu durum için çözümünüz var mı daha önce başına gelen ? Yenisiyle değiştirmekte gereksiz şekilde tuzlu13036601_10207962739300763_601699602_o.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı... degısıcem ben ancak baskabır yol bulabılırsek bende senı ızlerım :) orda uygun egılmı bu parcalar?? bende sana soracaktım aslında.. orda fıyatlar daha uygun yardımcı olurum gıbısınden bır yazın vardı sanırım :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
‎04‎.‎05‎.‎2016 at 13:08, qwertykam :

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı... degısıcem ben ancak baskabır yol bulabılırsek bende senı ızlerım :) orda uygun egılmı bu parcalar?? bende sana soracaktım aslında.. orda fıyatlar daha uygun yardımcı olurum gıbısınden bır yazın vardı sanırım :))

Yaklaşık 60 tl ye ikisinide değiştirdim hem yolcu tarafı hemde şöför.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

04.05.2016 at 13:08, qwertykam :

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı. <kısaltıldı>

Aracın içi de motoru gibi hassas. Artık bırak içini, dışını bile yıkatmıyorum nitekim. Benim güneşliklerde sorun yok. Ancak tabi, örneğin güneşlik içine ruhsat, belge falan koyarlar o kısmı kullanmam. 2 güneşlik 60TL'ye değişiosa tuzlu falan değil bedava gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, BigSexy :

Yok abi ilk etapta 0 larina baktim internetten 100 dolar civariydi. Ben cikma parca aldim

bulabılırsek banada alalım :D surucu tarafı :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...

ulan dün çalışıyordu sıkntı yok güneş çıktı bi indiridim kafamda patladı :D bagajda duruyor bi aksesuarcı yada elektirkciye takdıracaz bakalım hafta sonu. odeğil içerde kabloların ucu acıkta kaldı koptu heralde ondan sıkntı yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...