Jump to content

Bu Satılık Otomobillere Dikkat Edelim !

Karsiyakaliozi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar, bu aralar bende sahibinden.com daki (dizel) impressive olmayan araçları impressive diye satmaya çalışanlara kafayı takmış durumdayım. Özelden mesaj atıyorum bu araç impressive değil diye cevap yok. Siteye ilanı şikayet ediyorum, halen yayında. Bilmeyen insanları kandırmaya çalışıyorlar, dikkatli olalım. Özellikle fotoğraflarda vites kolunun sol çaprazında koltuk ısıtma düğmelerini olup olmadığına bakın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-emsalsiz-temizlikte-mazda-6-otomatik-82000-km-de-423050693/detay Mazdasever arkadaşlarım bu araca 1 ay önce baktım İstanbulda.Sağ iki kapısı ve ön sağ çamurluk değişmiş bunlarla birlikte 5 parça boyası vardır sol ön kapı ve sol ön çamurluk dahil. Aracı Florya Mazda Bekada ekspertiz yaptırdım.Sağolsunlar hemen ilgilendiler detaylı güzel bir ekspertiz yaptılar.Araçta yapılacak masraflar 8000 TL yi buluyor.Alacak  Mazdaseverlerin bunları dikkate almasını isterim!!! Alt ve üst motor kulakları,aküs körüğü ve kolu,arka iki stopları,aküsü,şöför kapısı düğme kontrollerinin hepsi,V kayış gergi seti,fren hidroliği,bujileri değişecek ve 90.000 km bakımı yapılacak ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Benim 2016/Aralık ayında baktığım araç halen ilanlarda dönmeye devam ediyor. Kadıköy / Ataşehir'den sonra bu seferde Çekmeköy'de bir galeriden ilana konulmuş vaziyette.

Bahsi geçen aracın ilanı

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ay-motors-2010-mazda-6-2.0-exclusive-46-000-km-de-395059102/detay

Araçla ilgili ekspertizi burada paylaşmıştım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bu aralar kanımız bitlendi, CX3 lera bakmaya başladık.

Gezinirken malum site de şöyle bir ilana denk geldim,ve kafamı karıştırdı.

Araçta aır suspansiyon var ve halen garantisi olduğu söyleniyor.Böyle bir şey olabilir mi ya?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-air-suspansiyon-full-plus-ozellikler-463653191/detay

Benim bildiğim kadarı ile araçta yapılan radikal değişiklerden ötürü garantisi iptal olur,ki air süspansiyon için de amartüsör bölümü yaylar falan komple çıkartılıp o körükler takılıyor.

Bilgisi olan üstadlardan yorum beklemekteyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Air süspansiyondan çok daha önemli başka ayrıntı var: Selde koltuk altındaki amfi bozuldu diyor. Sel koltuk hizasına kadar girdiyse daha birçok elektronik aksama da gelmiştir ve o esnada araç calışıyor ise 12V akım ile elektronik devreler etkilenmiş olabilir.

İstanbul'da geçen hafta onbinlerce araç sele girdi park halinde olanlar o kadar bozulmaz fakat calışır haldeyken sele giren araçların elektroniği güvenilmez. Sel sonrası açılan satış ilanlarında bu konuya dikkat edilmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 2016-Kasım/Aralık döneminde bakıp vazgeçtiğim Mazda 6 halen ilanlarda dönüyor..Yine bu sefer başka bir galeri tarafından ilanda.. Bu artık kaçıncı ilana veren galeri oldu sayısını unuttum. 

Aman dikkat ve uzak durun bu araçtan.. Alırsanızda bu fiyatları kesinlikle vermeyin. Araçla ilgili ekspertiz sorunlarını bu başlıkta önceki mesajlarımda paylaşmıştım..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ay-motors-2010-mazda-6-2.0-exclusive-48-000-km-de-emsalsiz-458399215/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 saat önce, İlhan :

Benim 2016-Kasım/Aralık döneminde bakıp vazgeçtiğim Mazda 6 halen ilanlarda dönüyor..Yine bu sefer başka bir galeri tarafından ilanda.. Bu artık kaçıncı ilana veren galeri oldu sayısını unuttum. 

Aman dikkat ve uzak durun bu araçtan.. Alırsanızda bu fiyatları kesinlikle vermeyin. ....

@İlhan sen bu arabaya taktın kafayı. Salıver gitsin boşver yahu... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, okkko :

Okan'ım karşıma çıkıp duruyor ilan, her seferinde farklı kişilerden. Maksat buradan birinin canı yanmasın. Adamlar koca 1 günümü yediler. Kocaeli Gebze'den kalkıp, Kadıköy'e.. Oradan Maslak Evo'ya..Sonuç elde var koca bir yalan. Şimdi tutup buradan birisi, bu aracı, bu bahsi geçen tutarlara alsa şahsen çok üzülürüm. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Ömer626 :

Araçta aır suspansiyon var ve halen garantisi olduğu söyleniyor.Böyle bir şey olabilir mi ya?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-air-suspansiyon-full-plus-ozellikler-463653191/detay

Benim bildiğim kadarı ile araçta yapılan radikal değişiklerden ötürü garantisi iptal olur,ki air süspansiyon için de amartüsör bölümü yaylar falan komple çıkartılıp o körükler takılıyor.

Sevgili kardeşim Ömer,

Kanının bitlenmeye  ve CX-3 lere bakmaya başladığını yazmışsın...

İlk önce Deyimler sözlüğüne sonra da sitemizde mevcut "denilircesi deyimler" bölümüne davet ediyorum seni :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Arman-1999 :

İlk önce Deyimler sözlüğüne sonra da sitemizde mevcut "denilircesi deyimler" bölümüne davet ediyorum seni :) 

Abi,inan ki vakit bulsam çok şeylere bakacağım,burada daha fazla zaman geçireceğim ama zaman bulamıyorum :)

Kültür bölümü pek ilgimi çekmiyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 saat önce, okkko :

Kandırıldığın bir olay yaşasan, sen de takardın : Mazda'dan önce aldığım sattığım otomobil ve motosikletlerde yaşadığım kandırılmaları ben de hiç unutmam ve yeri geldikçe tekrar tekrar anlatırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
24.07.2017 at 12:03, Ömer626 :

Aşağıdaki aracı kredi işim olmadığı için alamadım!
Eğer üstüne biraz koyabiliyorsanız kaçırılmayacak bir araba! 
Benim cx 3 ü de buradan almıştım gayet güvenli ama sıkı pazarlık yapıp 130-133 bandına çekebilirseniz müthiş olur.
cx 3 düşünen sanırım cx 5 i de es geçmez :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-akyildiz-2.el-garantili-otomobiller-mazda-cx-5-2.0-sky-g-power-468591519/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, ali yılmaz :

Aşağıdaki aracı kredi işim olmadığı için alamadım!
Eğer üstüne biraz koyabiliyorsanız kaçırılmayacak bir araba! 
Benim cx 3 ü de buradan almıştım gayet güvenli ama sıkı pazarlık yapıp 130-133 bandına çekebilirseniz müthiş olur.
cx 3 düşünen sanırım cx 5 i de es geçmez :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-akyildiz-2.el-garantili-otomobiller-mazda-cx-5-2.0-sky-g-power-468591519/detay/

Hatırlatma

Bu başlık altında "Alınmaması" "Uzak Durulması" "Dikkatli Olunması" gereken otomobil ilanları paylaşıyoruz. Mesajınız bu anlamda amacına ulaşmayabilir.

Diğer başlığımız Bu Araç Alınır mı konu başlığı daha uygundur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, İlhan :

Hatırlatma

Bu başlık altında "Alınmaması" "Uzak Durulması" "Dikkatli Olunması" gereken otomobil ilanları paylaşıyoruz. Mesajınız bu anlamda amacına ulaşmayabilir.

Diğer başlığımız Bu Araç Alınır mı konu başlığı daha uygundur..

Eyvallah tamam da alıntı yaptığım mesaj da zaten bahsettiğiniz o başlığa girmiyor mu?
Bu mesajı orada okusaydım orada cevap verirdim
Yani özür dilerim ama o mesaja cevaplar verip benim mesajıma hatırlatma uyarısında bulunmanız tuhaf olmuş.
Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, ali yılmaz :

Eyvallah tamam da alıntı yaptığım mesaj da zaten bahsettiğiniz o başlığa girmiyor mu?
Bu mesajı orada okusaydım orada cevap verirdim
Yani özür dilerim ama o mesaja cevaplar verip benim mesajıma hatırlatma uyarısında bulunmanız tuhaf olmuş.
Saygılarımla...

Uyarı derken !

Sadece bu konuda fikrimi, görüşümü söyledim.

Bu görüşe İster katılırsınız ister katılmazsınız.

Önerdiğimiz tavsiye ettiğimiz araçları  "Bu Araç Alınır mı"  yahutta "Kupon Otomobiller " konusunda paylaşıyoruz.

Araç arayanlar için daha çok fayda sağlayıp amacına ulaşır diyorum.

Sizde o başlıkta da paylaşalım-paylaşırız demek varken, bu şekilde görüşümü söylememi tuhaf bulmamızı ve bunu bir uyarı gibi algılamanızı tuhaf buldum inanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Arkadaşlar, benim CX-5'e sarmama neden olan, hayaller kurduran, sonra da hayal kırıklığına uğratan bu araçtan uzak durun. İlanın ilk cümlesi "2012 MODEL SORUNSUZ MOTOR" ama en sorunlu yeri motoru. Araç radyatörü delik kullanılmış, kapak çatlatmış, conta yakmış, hatta yaklaşık üç hafta önce yine conta yakmış bir araç. Motorunu ellemeyen kalmamış, aman diyim uzak durun :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-bu-fiyata-yok-557847020/detay

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-mazda-zfr-motors-tan-nokta-hatasiz-cx-5-2.0i-power-4x4-full-751001486/detay

Arkadaşlar bu aracın kmsiyle oynanmış, önden kazası var ama satıcıya sorsan 4x4lük araç, yine aman diyim uzak durun. 

• Teşekkürler 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...