Jump to content

Mazda, Türk Kullanıcıları Yine Üzdü

bosphoruss9
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.otohaber.com.tr/fotohaber/Yenilikler/mazda-cx4-pekinde-sahneye-cikti?page=1

yukarıdaki haberın detayları,cx-4 te 1.5lt dizel motor bekleyen herkezi üzecek,, zira 2.0 ve 2.5T benzınlı motorlara yer verileceği yazıyor,

mx5 üzdü,cx4 yıktı 1haftada mazdadan 2 darbe)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kimse beklemiyordu ki :) haberini zaten yapmıştık. Türkiye'ye gelmeyecek . Ayrıca Mazda Türk diye bir kuruluş yok. Avrupa'ya bağlı Mazda Türkiye var. Vergi sistemi değişmediği, bir distribütörlük verilmediği sürece Aksini beklememek lazım. Adam 2.2 dizel motor ile Avrupa'da en düşük vergiyi ödüyor niye Kocaman kasayı küçük keyifsiz olacak motora mahkum etsin? 1.5 motorun olacağı en büyük araç mazda 3 olur. Onun dışında beklemeyin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda'yı azıcık tanıyan bir kullanıcı o aracın zaten 1.5 Lt ile sunulmayacağını az çok tahmin eder.

Zoom-Zoom dediğimiz şey nedir ? Sürüş keyfi. O araç şu andaki 1.5 Lt motor ile sürüş keyfi verir mi ? Vermez. Vermezse Mazda bunu yapar mı ? Yapmaz.

Onun için ben şahsen hiç üzülmedim :)

Gelse ne olacak ki zaten o zaman da boy boy "Bu araba yürümüyor" yazılacaktı :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, fotifoti :

Kimse beklemiyordu ki :) haberini zaten yapmıştık. Türkiye'ye gelmeyecek . Ayrıca Mazda Türk diye bir kuruluş yok. Avrupa'ya bağlı Mazda Türkiye var. Vergi sistemi değişmediği, bir distribütörlük verilmediği sürece Aksini beklememek lazım. Adam 2.2 dizel motor ile Avrupa'da en düşük vergiyi ödüyor niye Kocaman kasayı küçük keyifsiz olacak motora mahkum etsin? 1.5 motorun olacağı en büyük araç mazda 3 olur. Onun dışında beklemeyin :)

Fatih abi konuyu açan abi MAZDA TÜRK dememiş TÜRK KULLANICILARI demiş :D yani mazda ve Türk arasında virgül olması gerekiyor yanlış anlamıssın :) ama diğer söyledıgın herseye katılıyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, yusufsinan26 :

Fatih abi konuyu açan abi MAZDA TÜRK dememiş TÜRK KULLANICILARI demiş :D yani mazda ve Türk arasında virgül olması gerekiyor yanlış anlamıssın :) ama diğer söyledıgın herseye katılıyorum.

O yanlışı düzelttim, sadece o yanlışı değil tamamı büyük harf ile yazılan başlığı da..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında arkadaşlar tüm açıklamaları yapmışlar. Bu konuyu forumu bilmeyen, yeni üyelerden birisi açmış olsaydı bu kadar şaşırmazdım. Cx-4'ün sadece ilk aşamada Çin pazarı için üretildiği. Avrupa'daki geleceği bile henüz belli değil şeklinde konuşulmuştu. Aynı keza motor hacimleri açıklandı konuşuldu.

Not: "Herkez" değil "Herkes" olması gerekiyor Recep. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, fotifoti :

Beni de düzeltin düzgün bir adam olayım emoji12.png 1 ayda iyileşmez mi insan

Burdan okudum üfledim sana foti.

Yarın zımba gibi kalkarsın ayağa :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burdan okudum üfledim sana foti.

Yarın zımba gibi kalkarsın ayağa [emoji3]

Allah razı olsun [emoji1][emoji1] bugün iyiyim bak hakikaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arazi taşıtı çıkartıp duruyorlar, B segmentiyle birlikte, Ticarileride gönderseler tam olacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arazi taşıtı çıkartıp duruyorlar, B segmentiyle birlikte, Ticarileride gönderseler tam olacak..

Fazla model göz çıkarmaz da göndermiyorlar :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

‎28‎.‎04‎.‎2016 at 09:51, emregc :

Emisyon problemine göre vergilendirmeye geçilecek o zaman 2.0 araçlara bineceğiz Allah'ın izniyle...

Hay Allah'ına gurban.

Ama zor, bu altyapıyla.

20 saat önce, mazda_ozan :

Efsane B2200leri ve E2200'leri arıyor esnaf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kendimi bildim bileli emisyon oranlarına göre vergilendirmeye geçeceğiz. Ara ara bu tür haberler çıkar ama henüz gerçekleşmiş değil. Ve benim uzunca bir süre bu tür bir beklentim yok. Görünen o çünkü. Oldu ki geçtik; şu anda ödediğimizden daha düşük ödeyeceğimizi düşünmüyorum. Modeli düşük araçların ödediği rakamlar artacak. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...