Jump to content

Mazda 3 1.6D touring impressive

Sculpter

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yakin zamanda mazda 3 1.6 D alacagim ancak kafami karistiran seyler var 2012 touring model bir arac var ancak özellikleri impressive modeline yakin butce maksimum 45 bin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-2012-model-mazda3-dizel-292645767/detay 

aklimdaki bir arac bu digeride

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-impressive-d.115-hp-full-plus-plus-293359054/detay 

Siz bu araclardan hangisini secerdiniz? Nedenini de yazarsaniz bilgilenmis olurum ?

Bir diger sorum da 3 -4 sene binecegimizi varsayarsak km satista sikinti olur mu? 

Biraz beklesem Düsük km mazda 3 1.6D impressive modelini 45bin civari olmak kosuluyla bulabilir miyim? Tavsiyeleriniz ve verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Donanım özelliklerinden ötürü tercihim Impressive olurdu. Ama temiz, kasasız bir Touring olursa da neden olmasın, aynı şu an sahip olup kullanmakta olduğum otomobil gibi.

3-4 senede kaç km yapmayı düşünüyorsunuz peki ? Senede 8-10 bin Km yapanda var, benim gibi 20-30 bin km yapanda var.

100 Bin km'yi devirmiş otomobillerde ağır bakım yapılmış mı sormanız kontrol etmeniz lazım. 100 Bin km'de Triger değişimi var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Suan gittigim okulu dusunursen yillik 20 bini rahat yaparim ama tayin durumunda bilemiyorum. Ilanini verdigim touring icin fikriniz nedir ilhan bey

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, Sculpter :

Suan gittigim okulu dusunursen yillik 20 bini rahat yaparim ama tayin durumunda bilemiyorum. Ilanini verdigim touring icin fikriniz nedir ilhan bey

Kullanmakta olduğum dizel Touring Dizel Mazda 3'ümü 2011-Ekim ayında. 17 Bin Km'de iken 48.750.-Liraya almıştım. Aracım 120 Bin km'de, 47 bin liraya satabilir miyim ? Değişen / boya vs satamam. Bu arkadaşın aracı gibi değişensiz/boyasız olsa bu fiyata satabilir miyim ? Bence zor ihtimal..Yani bilmiyorum 2.elde fiyatları artık takip edebilmek, yada bir fiyat belirlemek gerçekten çok zor. Araç ilk sahibinden, temiz, kazasız deniliyor..ama 47 Bin benim kulağıma çok geliyor açıkçası. Bu dediklerim sizi lütfen yanıltmasın. Sonuç itibari ile ben 2.el piyasası konusunda uzman değilim, takipte etmiyorum. Sadece kendi aracımdan size örnek verdim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibinden ilanlarinda 2012 impr dizeller genelde 48bin üzeri cumartesi 23:00 siralarinda bir tane ilan konuldu 46.500 pazar sabah 10da aradim sehir disindan biri geliyo dedi az önce konustuk boyasiz degisensiz 80 bin kmde 44.500e verdigini soyledi ama bi daha denk gelir mi bilmiyorum biraz zaman skntisi da var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ikinci ilandaki gri renkli aracın kazalı olma ihtimali yüksek, çünkü aracın durumu konusunda bir açıklama yapmamış, telefonla arayana bilgi verilecek gibi durumu var. 1. araç için (beyaz) alınabilir şartları uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, renegade :

ikinci ilandaki gri renkli aracın kazalı olma ihtimali yüksek, çünkü aracın durumu konusunda bir açıklama yapmamış, telefonla arayana bilgi verilecek gibi durumu var. 1. araç için (beyaz) alınabilir şartları uygun.

80 bin kmde 2012 imprsve 44.500 gidince 1.arac touring ve 115bin kmde fiyatta 46bin son diyo enteresan piyasa tesekkur ederim yorumun icin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Sculpter :

Konu alinik araclara tasinmis ama bilgi edinmek amacli acmisyim konuyu

Bu tip ilan bağlantısı verilerek araç sorgulaması yapılan konularının iki yeri var.

- Alınık Bölümü

- Yada bu konunun altında paylaşım. (Yada bizler bu konunun altında birleştiririz)

Sonuç itibari ile konu nerede olursa olsun, bu mesaj içeriği ile aynı yardımı yine alacaksınız. Aracı ister alın, ister almayın bunu kimse sorgulamaz/sorgulayamaz. İşin özü sıkıntı yok, siz sorun biz yanıtlayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birkaç ay önce 2012 makyajlı Touring aracımı ( extra olarak katlanır ayna, led aydınlatmalar, hız sabitleyici, navigasyon vs) 30.000 km de 50.000 TL ye aldım. Servis bakımlı ve boyasız kazasız. Açıkcası biraz beklemem gerekti. Demem o ki bu fiyatlar bu piyasa şartlarında normal. Fiyatları da yakından takip ediyorum. 50.000 TL nin altına 60.000 km nin altında araç bulmak biraz hayal oluyor. Ön kaput boyalı vs olsun diyorsanız birşey diyemem. Fakat dizel ve az km istiyorsanız 45.000 sizi üzecektir. Usta, sanayi, servis arasında gezmektense alırken fazla verin içiniz rahat olsun derim. 

Son olarak bu donanımlarda dizel herhangi bir markayı bu fiyatlara alamazsınız. Sizde incelerken fark etmişsinizdir sanırım

Şu araç uzun zamandır dikkatimi çekiyor. Serviste baktırılıp alınabilir diye düşünüyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-hasarsiz-boyasiz-2011-dizel-mazda-3-touring-295185994/detay

Birde bu var. Arkadan kaza yapmış ama başka birşeyi yoksa neden olmasın 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sifir-gibi-296780947/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, arman-1999 :

Son verdiğiniz ilanda ki " touring" nasıl oluyor da  en dolu model oluyor?

(Sözüm tamamen ilanı veren kişiye)

Garip ama öyle yazmış. :)

İyi düşünelim; bu arkadaşı kandırıp full diye satmış olabilirler. Diğer markalarda ancak bu donanımı full olanlarda bulabilirsiniz demek istiyor olabilir. Satan arkadaşa göre her özelliği kullanılabilir olduğu ve ekstraya ihtiyacı olmadığı için full olabilir. Arabanın paketinden bir haber olup arkadaşına şu aracı ilana koy demiş olabilir.

Kötü düşünelim; ilana bakanları salak yerine koymaya çalışıyor. Bir keriz denk gelirde satar mıyım acep diyor.

Hepsi lak lak şak şak içindi bu arada . yorum sizin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, cothcu :

Birkaç ay önce 2012 makyajlı Touring aracımı ( extra olarak katlanır ayna, led aydınlatmalar, hız sabitleyici, navigasyon vs) 30.000 km de 50.000 TL ye aldım. Servis bakımlı ve boyasız kazasız. Açıkcası biraz beklemem gerekti. Demem o ki bu fiyatlar bu piyasa şartlarında normal. Fiyatları da yakından takip ediyorum. 50.000 TL nin altına 60.000 km nin altında araç bulmak biraz hayal oluyor. Ön kaput boyalı vs olsun diyorsanız birşey diyemem. Fakat dizel ve az km istiyorsanız 45.000 sizi üzecektir. Usta, sanayi, servis arasında gezmektense alırken fazla verin içiniz rahat olsun derim. 

Son olarak bu donanımlarda dizel herhangi bir markayı bu fiyatlara alamazsınız. Sizde incelerken fark etmişsinizdir sanırım

Şu araç uzun zamandır dikkatimi çekiyor. Serviste baktırılıp alınabilir diye düşünüyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-hasarsiz-boyasiz-2011-dizel-mazda-3-touring-295185994/detay

Birde bu var. Arkadan kaza yapmış ama başka birşeyi yoksa neden olmasın 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sifir-gibi-296780947/detay

uzun zamandır duruyor diye paylaştığınız ilanın sahibiyle görüşmüştüm pazarlık konusunda enteresan bi diyaloğumuz oldu:) elimde balatalar var onları veriyim demişti neyse asıl konu telefonda şofor tarafına kapı üstüne plaj şemsiyesi gibi bişey düştüğünden biraz eğiklik olduğunu bazı yerlerinde de  öğretmen bu arada meslektaşım kendisi arkasından konuşmuş gibi olmayalım da öğrencilerin aracın bazı yerlerini çizdiğini söyledi bende pek samimi bulmadım açıkcası yakın bi mesefa olsa gidip bakılabilirdi ancak mesafe var biraz. O araç 6 ileri vites mi  2011 touring?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...