Jump to content

2016 Mazda 3 Dizel 1.5 SKYACTIV-D Fiyatları Belli Oldu

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 saat önce, okkko :

Buyrun size 2016 Mazda3 dizel otomatik vites power sense...

Hemde beyaz derili ve elektrikli koltuklusundan...

Taze taze....

20160627_163556.jpg

Elektrikli koltuk mu :( 
bizim benzinli power sense'lere monte edilebiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 minutes ago, agk said:

Elektrikli koltuk mu :( 
bizim benzinli power sense'lere monte edilebiliyor mu?

Tercih sebebi tabiki fakat hafızalı olmadıktan sonra elektikli koltuğun bi esprisi yok bence. Gereksiz ağırlık. Önceki aracımda vardı. Koltuk ve yan aynalar hafızalı. İlgili anahtarla ya da 1, 2, 3 tuşuna bastığınızda hem koltukları hem de aynaları kaydettiğiniz ayara getiriyordu. Bununla birlikte geri vitese aldığınızda yan aynayı aşağı indiriyordu. Bu şekilde olsa süper olur.

Bu arada @okkko abi, bagajdaki plastik korumalık ve yolcu koltuğu yükseklik ayarı harici başka bir değişiklik var mı 2016 modelde?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, okkko :

Taze taze....

20160627_163556.jpg

Okan beyler mi ?

2016 model kalırsa elinizde 2017 mayısta görüşelim inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 hours ago, okkko said:

Taze taze....

20160627_163556.jpg

Cumartesi günü bir aksilik olmazsa zaten bir iki ufak konu için uğrayacaktım Okan Bey. Gelmişken incelemişte oluruz. Özellikle motor sesini ve beyaz renk döşemeyi çok merak ediyordum. İyi denk geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabaları görüp inceleyecek abiler..  Hazır el  atmışken şu 2015 ile 2016 üretim Mazda 3'ler arasındaki farkları da bir kurcalasanız? Donanım dizayn iyileştirme v.s gibi konularda ne gibi değişiklikler var acaba? Yalıtım iyileştirmesi var mı mesela? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, tarahumara :

Tercih sebebi tabiki fakat hafızalı olmadıktan sonra elektikli koltuğun bi esprisi yok bence. Gereksiz ağırlık. Önceki aracımda vardı. Koltuk ve yan aynalar hafızalı. İlgili anahtarla ya da 1, 2, 3 tuşuna bastığınızda hem koltukları hem de aynaları kaydettiğiniz ayara getiriyordu. Bununla birlikte geri vitese aldığınızda yan aynayı aşağı indiriyordu. Bu şekilde olsa süper olur.

Bu arada @okkko abi, bagajdaki plastik korumalık ve yolcu koltuğu yükseklik ayarı harici başka bir değişiklik var mı 2016 modelde?

en iyisi mercedes sistemi, ileri geri manuel mekanik diğer ayarlar elektrikli. 

japon tipi sırt ayarı beni hasta ediyor, yerine oturmayan dişli meselesine gıcığım koltukta :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Arkadaşlar aranızda bu aracı alabilmiş ve halen kullanan varsa yorum yazsın lütfen.Eğer bayilere geldiyse bu hafta içi bir tane alasım var bayram arefesi:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba ben bugün Ankara'da test sürüşü için gittim. Ancak haftasonu test sürüşü yapmadıklarını söyledi erkek satış danışmanı.Başka bir satış danışmanı yarın için randevu verdi. İnşallah yarın deneyeceğim bakalım.

Bu arada o erkek satış danışmanı ben çıkarken CX-3 ile bir müşteri ile test sürüşüne çıktı. İkidir eşimle gittiğimde de başka bir bahane ile test sürüşü yaptırmamıştı.Bayide 3 aile falandık bu arada. Fazla kişide yoktu.

Neyse kırmızı ve derin mavi power sense dizel otomatik geliyormuş fiyat olarak 112.000 lira söylendi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...