Jump to content

Bu Araç Alınır mı ? - V Ortak Konu

Mersinden_Ersin

Tavsiye Edilen Mesajlar

ilk araç 7 senede 111bin km de benim mazda spor ve lpg siz 7 senede 116bin kmdeydi. Kaçıncı sahibinden old öğrenmek gerek. Sahibinden 'de ilan verileri arasına kaçıncı sahibinden seçeneği eklense ne iyi olurdu. 41bin TL de iyi para.

İkinci araçta renk beni sarmadı, renk zevk meselesi fakat rengi farklı tonlarda yansıttığı için de sarmadı. Çarşamba'ya kadarmış. Sıkıştırmaya aceleye getirmeye çalışıyor. Sanki cok az kullanılmış temiz bir aracı cok uygun fiyata satıyor da, alıcılar değerini bilmeyip düşükten almaya calışıyor da... Çarşamba günü mortgage sözleşmesi mi imzalanıo, ne oluyo?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yanıt 1,4b
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Selamün aleyküm 

Ustalar.

1999 model 323f Bj Hb kasa olarak geçiyor herhalde araç 300.000 binde motor yapılmış baskı balata vs herşey yeni değişmiş 14 bine  anlaştık sadece klima yok mantıklı bir alışveriş olurmu. Yoksa başka mazdamı arayayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Mlbozkurt :

Selamün aleyküm 

Ustalar.

1999 model 323f Bj Hb kasa olarak geçiyor herhalde araç 300.000 binde motor yapılmış baskı balata vs herşey yeni değişmiş 14 bine  anlaştık sadece klima yok mantıklı bir alışveriş olurmu. Yoksa başka mazdamı arayayım.

Bu devirde klimasız otomobil ! :fiuw:

Sonradan klima takmak biraz zahmetli iş. Mevcut konularda da kendiniz görmüşsünüzdür.

Hatay gibi çok sıcak bir şehirde klimasız otomobil sorun yaratır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Mlbozkurt :

Selamün aleyküm 

Ustalar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-satilik-mazda-484903707/detay

Bencede klima şart ama kullanıcı sizsiniz. ilandaki araca baktınız mı bilmiyorum. Belki ilginizi çekebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ustalar butcem kısıtlı olduğu için böyle denk geldi önümüz kış belki yaza alıcısı çıkar bizde klimalanırız.

Siteyi geç keşfettim cevap geldiğinde yola çıkmıştım .aracı 13.500 e bağladık . Biraz bakım istiyor elimden geldiğince bakalım parça tedarik vs konularına elim biraz bola çıksın ufak ufak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Mlbozkurt :

Ustalar butcem kısıtlı olduğu için böyle denk geldi önümüz kış belki yaza alıcısı çıkar bizde klimalanırız.

Siteyi geç keşfettim cevap geldiğinde yola çıkmıştım .aracı 13.500 e bağladık . Biraz bakım istiyor elimden geldiğince bakalım parça tedarik vs konularına elim biraz bola çıksın ufak ufak

Hayırlı uğurlu olsun. :nazar: 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sadece-11.850-km-de-sifirdan-farksiz-bulmasi-imkansiz-496000495/detay

paylaşmak istedim.. mükemmel... 11.000'de henüz :( fiyatı makul olsa hiç düşünmezdim. eğer yazılan her şey doğruysa altın değerinde gözümde..

alabilseydim kuş sütüyle beslerdim, 1 dediğini 2 etmezdim. araba sevdası işte...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Malcolm x :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sadece-11.850-km-de-sifirdan-farksiz-bulmasi-imkansiz-496000495/detay

paylaşmak istedim.. mükemmel... 11.000'de henüz :( fiyatı makul olsa hiç düşünmezdim. eğer yazılan her şey doğruysa altın değerinde gözümde..

alabilseydim kuş sütüyle beslerdim, 1 dediğini 2 etmezdim. araba sevdası işte...

Görüntü hoş, fotoğraflar kaliteli, araç temiz, kilometre düşük falan ama o fiyat ne olursa olsun çok. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

Görüntü hoş, fotoğraflar kaliteli, araç temiz, kilometre düşük falan ama o fiyat ne olursa olsun çok. 

elbette... değerini bulana kadar düşmek zorunda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Malcolm x :

9 saat önce, Mehmet Özdemir :

Son Kullanıcı diye bir tabir vardır ya.. 2011 Mazda 6 Sport tamda bu statüye uyan bir modeldir. Lpg takılamaması  çok büyük bir eksiklik. Takılabilir olduğu söylenlerde ama çok maliyetli olduğunu  (6-7 Bin) lira gibi rakamlardan bahsediliyorlar. Takılsa da fayda=performansı soru işareti.

Rakam uçuk hemde çok uçuk.. Bu rakama neredeyse skyactiv Mazda 6 alabiliyoruz.

Ama bu aracın sahibi ile tanışmak isterdim. 6-7 yıllık araç 11.850 km'de... Karterin İçinde halen Japonya'da fabrika da konulmuş yağ bile olabilir. Aynı keza yağ-hava filtreleri, lastiklerl fabrika çıkışı olabilir. :fiuw: 

Ama güzel mi güzel..hoş mu hoş araç.. Ama değmez açık ve net !!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Malcolm x :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-masrafsiz-2013-model-493365489/detay bu ve buna benzer ilanlar geliyor yakın zamanda 80.000 TL'ye bu kasa bir araç vardı beklerseniz mutlaka bu paralara bu kasalardan bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Km düşük araç sıfır ama sonuçta eski kasa lakin  binek arac almak begenmeyle ilgili bir durum,  eski kasa 6 yı seviyorsanız alınabilir bir araç,  pazarlık yapmayı deneyin belki düşer fiyatı biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

43 dakika önce, NoooFearrrr :

Km düşük araç sıfır ama sonuçta eski kasa lakin  binek arac almak begenmeyle ilgili bir durum,  eski kasa 6 yı seviyorsanız alınabilir bir araç,  pazarlık yapmayı deneyin belki düşer fiyatı biraz.

Ne kadar düşebilir ki 80 bin olsa çok

75 bin olsa yine çok

70 bin olsa !! çok ama araç çok temizdir anlatıldığı gibidir, uzun vadeli binilmek üzere alınabilir.. 

Ama gönlümdeki maksimum ederi 65 bin liradır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle İlhan abiye katılıyorum. Herkesin dediği gibi fiyat çok yüksek. Bunun gibi ilanlar yüzünden yeni ilan koyacak olanlarda bu adam bu fiyatı yazdıysa benim arabamda temiz diye düşünerek 3 aşağı beş yukarı derken araçların fiyatları yüksek ilan veriliyor.  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, İlhan :

Ne kadar düşebilir ki 80 bin olsa çok

75 bin olsa yine çok

70 bin olsa !! çok ama araç çok temizdir anlatıldığı gibidir, uzun vadeli binilmek üzere alınabilir.. 

Ama gönlümdeki maksimum ederi 65 bin liradır...

bence satıcı ortamı trolleyen bir arkadaş. şöyle bi bulandırayım piyasayı demiş de olabilir. ya hiç paraya ihtiyacı yok ve ahırında unutmuş ya da hiç kavgaya girmemiş:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piyasası bu kadar aşağıda ise öylesine keyfe keder ilan vermiş eyleniyorumu milletle ne yapıyor. :P:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...