Jump to content

Bu Araç Alınır mı ? - V Ortak Konu

Mersinden_Ersin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, AreY :

Araci alir almaz direksiyona kilif diktiren manyaklar biliyorum :)

Elleri cok terleyen insanlar kullanınca en kaliteli direksiyon dahi bozuluyor. Bir de direksiyonu avuç içi ile bastırarak cevirme alışkanlığı varsa direksiyon tamamen gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 1,4b
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt
4 saat önce, disstortion :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-aile-araci-dusuk-km-645591586/detay Arkadaşlar merhaba, böyle ara ara grubu meşgul ediyorum hakkınızı helal edin , hâlâ araba alamadım :)) . Bu araç için yorumlarınızı alabilir miyim.

Araç temiz bir araca benziyor fiyatıda güzel pazarlık ile inerse alınabilir km orijinal ise düşük aracın kaçıncı sahibi acaba onuda öğrenmek gerekir ve en önemli konu servis bakımlı mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, disstortion :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-aile-araci-dusuk-km-645591586/detay Arkadaşlar merhaba, böyle ara ara grubu meşgul ediyorum hakkınızı helal edin , hâlâ araba alamadım :)) . Bu araç için yorumlarınızı alabilir miyim.

Temiz araçmış... Açıklama kısmında (tramer hariç) detaylı bilgi vermesi bana göre güvenilir satıcı olduğunu gösteriyor. Tabi bu bilgiler önerilen bir bilirkişide(ekspertiz) teyid edilmeli. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, disstortion :

Araç exclusive diye ilana girmiş ancak dynamic bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Mazda_Ozan :

Temiz araçmış... Açıklama kısmında (tramer hariç) detaylı bilgi vermesi bana göre güvenilir satıcı olduğunu gösteriyor. Tabi bu bilgiler önerilen bir bilirkişide(ekspertiz) teyid edilmeli. 

bu araba için değil ama genel için: kaskolu araçta tramersiz hasar tamiri varsa, o da bende çok soru işareti oluşturuyor mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaş aracın ilk sahibi değilmiş , aldığı adam da ilk sahibi değilmiş , kaçıncı sahibi olduğunu bilmediğini söyledi . 1.5 yıldır aracı kullanıyormuş ve bakımlarını özel serviste yaptırmış. Çok içime sinmedi açıkçası

12 saat önce, Haydard :

Araç exclusive diye ilana girmiş ancak dynamic bilginiz olsun.

Exclusive olanları nasıl ayırt edebiliriz , bildiğim ön far yıkama var ancak malum sitedeki ilanların çoğunda bu özellik yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@disstortion    aracın sahip geçmişini sigorta kayıtlarından öğrenebilirsin cunku her sahip değiştirme sigorta kayıtlarına işleniyor.  ilan seçenekleri arasında kaçıncı sahibinden seçeneği olsa cok iyi olurdu fakat arabam . com dahil hiçbir sitede yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Merhaba,

Aşağıda paylaştığım araba için neler söylersiniz. Satıcı sadece sağ çamurluk boyalı ve bagaj değişmiş dedi.

Fiyat olarak değerlendirir misiniz?Sizce istenilen fiyat eder mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-cok-temiz-549031203/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Kingcool   Araç oldukça temiz görünmekle birlikte sağ ön tampon birleşim yeri tam oturmamış ve sağ ön marşpiyel ile ön çamurluk birleşim yeri hafif açılı görünüyor. Sürücü koltuğu arkadan bakınca sol al kısmında in-bin izleri ve sağ üst köşede aşınma görülüyor. Fiyat bence yüksek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Revivo73 :

@Kingcool   Araç oldukça temiz görünmekle birlikte sağ ön tampon birleşim yeri tam oturmamış ve sağ ön marşpiyel ile ön çamurluk birleşim yeri hafif açılı görünüyor. Sürücü koltuğu arkadan bakınca sol al kısmında in-bin izleri ve sağ üst köşede aşınma görülüyor. Fiyat bence yüksek.

Sonucta 2.el bir arac. Bu kadar ince detaylara takilmaya gerek yok bence. 

Benim fikrim, arac duzgun gorunuyor. Km zaten cok cok dusuk.   Fiyati ne kadar asagi cekebilirseniz o kadar kar olur.  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kadar ince eleyen insanlar sıfır araca yönelsinler. 2. el araç alırken sıfır araç aldığını zannedenler olabiliyor genellikle. 

Bence fiyatı da uygun, 323 626 ların fiyatları 25-30 lara gelmişken... Tabiki iyi pazarlık yapın. İhtiyacı varsa da kaçırmak istemez zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada konu dışı belki  ama Mazda satılmıyor diyenlere duyuru. 1 hafta önce ilana koyduğum araç 4 günde satıldı. Doğru fiyat ve bilgi ile her zaman Mazda prim yapar. 2010 model touring lpgli otomatik vites araç. Aynı model ve km de 65.000 tl yazan bile vardı. 52.000 Tl ye sattım ben. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Mutlu Tekir :

Bu kadar ince eleyen insanlar sıfır araca yönelsinler. 2. el araç alırken sıfır araç aldığını zannedenler olabiliyor genellikle. 

Mutlu Tekir haklı; Şimdi koltukta tüylenme varmı, direksiyon matlaşmışmı, çizik boyası, sürtme boyası, tampon hafif aralıkmı,  sonuçta bizlerde araç kullanıyoruz, yarın başımıza ne geleceğini bilemeyiz, o zaman kimse araç satamaz.  II. el araç alıyoruz, fiyatta anlaşırsanız bazı konular göz ardı edilir. D-MAX TV yi izleyin, tamir tadilat proğramını, araca bakım yaptırmayan, boyatmayan, tamir ettirmeyen yok fiyatına ucuz satıyor. Bizde çok ciddi bir yüzeysel boya hastalığı var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, volkanstars :

Bu arada konu dışı belki  ama Mazda satılmıyor diyenlere duyuru. 1 hafta önce ilana koyduğum araç 4 günde satıldı. Doğru fiyat ve bilgi ile her zaman Mazda prim yapar. 2010 model touring lpgli otomatik vites araç. Aynı model ve km de 65.000 tl yazan bile vardı. 52.000 Tl ye sattım ben. 

Araç modelleri piyasası ilden ile değişiyor. Düzcede mazda çok tutuluyor,ben kdz ereğlideyim tek tük mazda var. Birde araç sahipleri ilanlara bakarak bu bu kadar ederse benimki daha fazla eder diye fiyat yükseltiyor. Acayip şişirme fiyatlar var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Renegade :

Mutlu Tekir haklı; Şimdi koltukta tüylenme varmı, direksiyon matlaşmışmı, çizik boyası, sürtme boyası, tampon hafif aralıkmı,  sonuçta bizlerde araç kullanıyoruz, yarın başımıza ne geleceğini bilemeyiz, o zaman kimse araç satamaz.  II. el araç alıyoruz, fiyatta anlaşırsanız bazı konular göz ardı edilir. D-MAX TV yi izleyin, tamir tadilat proğramını, araca bakım yaptırmayan, boyatmayan, tamir ettirmeyen yok fiyatına ucuz satıyor. Bizde çok ciddi bir yüzeysel boya hastalığı var.

Aynen öyle abi. Hem ölücülük yapacaksın hem herşeyinin sıfır gibi olmasını bekleyeceksin. Ben o nedenle temiz araç bulduğumda 2-3bin tl ye bakmam, temizse alırım. Ama millet temiz araç için bile ölücülük yapıyor. Madem öyle ben de fiyattan inmiyorum. Madem öyle, o zaman böyle artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, Kerem-81 :

Araç modelleri piyasası ilden ile değişiyor. Düzcede mazda çok tutuluyor,ben kdz ereğlideyim tek tük mazda var. Birde araç sahipleri ilanlara bakarak bu bu kadar ederse benimki daha fazla eder diye fiyat yükseltiyor. Acayip şişirme fiyatlar var.

Kesinlikle haklisiniz ilden ile de değişiyor. Düzce de mazda nin reklamını da Mazdacı Ayhan oto var çok iyi yapıyor. Katkısı olduğunu düşünüyorum. İlanların yarısından çoğu şişirme gerçekçi fiyatlar yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç düzgün değil demedim. Araç düzgün fakat LPG'li o yüzden araçta kusur buldum ve ne zaman LPG takıldığı belli değil. Sigara içilmedi diye etkilemeye çalışmak yerine satıcı, kaçıncı sahibi, LPG  nezaman takılmış gibi bilgi verse belki hiçbir kusur bulmayıp ben de oldukça iyi araç diyeceğim ama diyemiyorum...

En iyi değerlendirmeyi alıcı yapar. Araç sahibiyle bir görüşür aracı inceler o zaman durum netleşir. Biz buradan uzaktan yorum yapabiliriz sadece. Bu arada resimler de yüksek çözünürlük olmakla birlikte net değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...