Jump to content

Hep Birlikte Mutlu ve Sağlıklı Yıllara..

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

16

• OveRMinD

6

• Selman

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Peki Noel'i kutlamak günah mı? Bardakçıoğlu günah diye bişey dememiş, dinsel yozlaşma, misyonerlik filan demiş. Allah'ın bi peygamberinin doğumunu kutlamanın günah olduğunu zannetmiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2008 de herkeslere sağlık,mutluluk ve başarı dolu en önemlisi kazasız belasız sürüşler ve araclarımız ve ailemizle birlikte uzuuun uzuuun  yıllar diliyorum. :)

sevgiler saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki Noel'i kutlamak günah mı? Bardakçıoğlu günah diye bişey dememiş, dinsel yozlaşma, misyonerlik filan demiş. Allah'ın bi peygamberinin doğumunu kutlamanın günah olduğunu zannetmiyorum...

Peygamberimizin doğum gününü bilen var mı ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Noel İsa'nın doğduğu gün olduğu çok tartışmalı zaten, doğumunda görülen kuyrukluyıldız hikayesinden yola çıkarak o yıl bile(0 yılı :) ) değil, üstelik Ocak ayı içinde doğduğu hesaplanıyor....

Eski şamanist Hint-Avrupalılar'ın yılın en kısa gününde doğadaki ağaçlara ormanlara dağlara hediyeler ve kurbanlar vererek günlerin bir an önce uzamasını baharın gelmesini dileme adetleri vardı... Hristiyanlık bunlara din değiştirtirken bu gibi bazı eski şamanist adetleri kendi içinde yoğurdu... Bunun çok fazla örneği vardır, bütün dinler aynı şeyi yapmışlardır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla bana göre sadece takvimin değişmesi anlamına geliyor yılbaşı. fekat bu demek değildir ki yılbaşı kutlamalarına karşıyım. yeter ki kafalar çekilip çekilip sağa sola salça olunmasın ve o kafayla araba kullanılmasın ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hiç abartmam zaten yılbaşlarında, her zamanki standardımı tuttururum...:D Birazdan viski atarım bir tane, sonra annemlere gidicez, pederin viskiden de atarım bir tane, sonra da rakıyla devam....

Akşam buradayım demiştim ama bir son dakika değişikliği oldu, sizi terk ediyorum maalesef...:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peygamberimizin doğum gününü bilen var mı ? :)

Doğum tarihi 20 Nisan 571 miş, Mevlit Kandili olduğunu biliyorum da tabi bizde her sene değişiyo doğumgünü.

NOT: 12 Rebiülevvel miş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doğum tarihi 20 Nisan 571 miş, Mevlit Kandili olduğunu biliyorum da tabi bizde her sene değişiyo doğumgünü.

NOT: 12 Rebiülevvel miş :)

Miş tabii :D Ama Hz.İsa nın doğumgününü sorsam hemen bilirsin :) Diyanet işleri başkanının da bahsettiği bu işte.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...