Jump to content

Mazda 121 Arka Helezyon Yayı

ATYD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. 121 e birkac kisi arkaya oturunca hemen çöküyor. Bugün sanaayi gittim bir usta amortisör dedi ama bakmadan. Baskasina sordum bakti amortisörler sağlam helezyon cok yumusamis dedi. Parcalari bulmak biraz zor ama daha once okudugum bir yerde 323 le ayni cogu parca dediler bnde bi mazda ustasini aradim yok uymuyor dedi. Tabi ustayi tanımıyorum bilgisine hakim degilim. Tekrar netten baktim kia pride ford festiva ve 323 le ayni cogu parca diyorlar.sizin bilginiz var mi? 

Parca nerden bulabilirim.yardimlariniz icin tesekkurler. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Yılmaz.

Sahip olduğun Mazda modeli piyasada ve forumda yok denecek kadar çok az.

Forumdan Muğla Mazda Gören Otodan @okkko bu konuda bilgisi vardır büyük ihtimal. Konuda etiketlendiğini gördüğünde, sana yanıt verecektir.

Kolay gelsin, keyifli forumlar diliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam Yılmaz, helezon yayın kodu 28-010A

http://semref.com/parts/121/AEDA03/W1/2801/

DAha detaylı bilgi de aşağıdaki linkte.

http://semref.com/parts/121/AEDA03/W1/2801/CD00451/DB0228011C/

Aynı model yılına sahip Mazda 323 ler ile birebir kodu aynı görünüyor ama detaylara inince farklılıklar gözlemleniyor. Bence SACHS - BOGE yazan sayfadaki parça numaralarından gidersen daha sağlıklı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın şase numarasını ve istediğiniz parçaları iletişim bilginizle birlikte bana mail atarsanız size yardımcı olmaya çalışırım.

okan.goren@gorenotomotiv.com.tr

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Öncelikle tsekler @Burak  @İlhan @okkko abilerim. Okan abiyi zahmet e sokmadan halloldu. Ilginiz yeter. Bana helezon yumusamis diyen ustadan sonra buldum yayi fakat baska ustaya gittim taksin diye o da dedi amortisör bozuk bunlari iade et diye.baya bozuldum ürün u kayseriden bi firmadan aldim netten orijinal satiyor. Iade icin baya nazlandilar kime satcaz biz bunu senin istegin üzere getirdik diye haklilar fakat netten satis yapıyorlar almak zorundalar. Neyse ellerinde amortisör varmis da degisim yaptilar. Degistirdiler sali günü. Diğer amortisörler bitmis baya. Simdi baya farketti dogru tespit onemliymis. 121 e devam. reklam olmasin diye firma adı yazmadim ama bnm gibi zor durumda olan olursa yazabilirim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

50 dakika önce, Dagiki :

Öncelikle tsekler @Burak  @İlhan @okkko abilerim. Okan abiyi zahmet e sokmadan halloldu. Ilginiz yeter. Bana helezon yumusamis diyen ustadan sonra buldum yayi fakat baska ustaya gittim taksin diye o da dedi amortisör bozuk bunlari iade et diye.baya bozuldum ürün u kayseriden bi firmadan aldim netten orijinal satiyor. Iade icin baya nazlandilar kime satcaz biz bunu senin istegin üzere getirdik diye haklilar fakat netten satis yapıyorlar almak zorundalar. Neyse ellerinde amortisör varmis da degisim yaptilar. Degistirdiler sali günü. Diğer amortisörler bitmis baya. Simdi baya farketti dogru tespit onemliymis. 121 e devam. reklam olmasin diye firma adı yazmadim ama bnm gibi zor durumda olan olursa yazabilirim. 

Reklama girmez merak etmeyin. Acil ihtiyaç anında birilerine lazım olabilir satıcı kişi. Lütfen satıcının bilgilerini paylaşınız. Aracınızı da iyi günlerde kullanın. .) 121 hep kullanmak istemişimdir nasip olmadı hiç. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Semih Uluca :

Kayseri merkezli firma.  Hermarkaotoparca.com sitenin adi arpar ticaret ticari isimleri. Orijinal urunler gonderdikleri. İnsaAllah birilerinin isini gorur. @Semih Uluca  kardeşim denk gelirsek bi test sürüşü yaparsin neden olmasin:) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 saat önce, Dagiki :

Kayseri merkezli firma.  Hermarkaotoparca.com sitenin adi arpar ticaret ticari isimleri. Orijinal urunler gonderdikleri. İnsaAllah birilerinin isini gorur. @Semih Uluca  kardeşim denk gelirsek bi test sürüşü yaparsin neden olmasin:) 

İnşallah bir gün, bir etkinlikte denk geliriz diyelim o zaman. :) Güzel bayramlar diliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...