Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Termometre Sorunu

ahmetcagliyan70
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mrb arkadaşlar. Bugün garajdan aracımı çıkarttım araç termometrem 20 dereceyi gösteriyordu. 1 saatten fazla dışarda sıkandım fakat termometrede hiç değişiklik olmadı dışarda en az 30 derece sıcaklık var. Sistemsel bir sıkıntı mı var sizce Nasıl yardımcı olursunuz bana?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracımda kapalı garajda duruyor. Ve benzer durumu bende arada sırada yaşıyorum. Uzun süre termometre garajdaki sıcaklığı gösteriyor. Ama bir süre sonra normal dış sıcaklığı göstermeye başlıyor. Ama bu süreyi hiç tutmadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bu vesileyle bende birşey sorayım.Bizim termometrenin sensörü aracın neresinde acaba bilen var mı?

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim de başıma böyle bir sorun gelmişti aracın ön camının orada düğme şeklinde ufak bir sensör var. Onun üzerine torpido parlatıcısı sürmüştüm sensör olduğunu bilmiyordum. Sonra tahmin ederek kuru bezle temizledim sorun düzeldi. Eğer öyle bir uygulama yaptıysan sebep bu olabilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dış ortam sıcaklığı sensörünün aracın içinde olması mantıksız değil mi? dışarıda bir yerde olması gerektiğini düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Termometrenin doğruluğu hakkında deneyimi olan var mı? Geçen yanyana park etmiş ve uzunca süredir beklemekte olan Connect, Mazda'dan 5-6 derece düşük gösteriyordu. Tabi Mersin (Mut), değerler 36-42 gibi rakamlardı. Accuweather de 40 gösteriyordu o esnada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...