Jump to content

İlan Silinebilir

h_sahin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, m2hamid :

power donanimlisinin piyasası 71-74 arası. istediğiniz fiyat bence yuksek.

Satılmazsa kapının önüne kümes diye bağlarım sıkıntı değil :):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, h_sahin :

Satılmazsa kapının önüne kümes diye bağlarım sıkıntı değil 

bu fiyatta ısrar ederseniz bence civciv alın tavuk olunca satarsınız, yumurtalar da kar:)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bu araç çalıştığım yer olan Kırıkkale plakalı olduğu için sahibinden ilanı dikkatimi sürekli çekiyor. Son fiyatı 71.500 yapmış, olmazsa da bayiye verecem demiş. Kümes projesinden vazgeçmiş anlaşılan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21.06.2016 at 01:18, h_sahin :

Satılmazsa kapının önüne kümes diye bağlarım sıkıntı değil :):)

Fiyatı makul seviyeye çekmediğiniz sürece satamazsınız. Tok satıcı halleri sonuçsuz kalır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, m2hamid :

Bu araç çalıştığım yer olan Kırıkkale plakalı olduğu için sahibinden ilanı dikkatimi sürekli çekiyor. Son fiyatı 71.500 yapmış, olmazsa da bayiye verecem demiş. Kümes projesinden vazgeçmiş anlaşılan :)

kümes projesi devam ediyor :))) durmak yok yola devam :)))

10 saat önce, Holydao :

Katiliyorum, zorlasaniz 70-71'e power bulunuyor.

Rica etsem 2015 model bahsettiğiniz

power donanımlı araç ilanı göndersenize 70-71e :))

Mazda sahibi olmayan mazdaya öpülecek eşek muamelesi yapıyor anlıyorumda, forumdan mazda sahibi birisinin mazdaya ölmüş eşek muamelesini anlamıyorum :))

2 saat önce, arabalar :

Fiyatı makul seviyeye çekmediğiniz sürece satamazsınız. Tok satıcı halleri sonuçsuz kalır.

Gayet makul şu an fiyat, zaten dahada satılmazsa Prins ten 7.700 liraya lpg taktırıp bir ömür binmeyi düşünüyorum.

Ölücü diye tabir ettiğimiz insanlara ucuz mal vermektense daha çok para harcayıp araca binmek mantıklı geliyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, h_sahin :

Gayet makul şu an fiyat, zaten dahada satılmazsa Prins ten 7.700 liraya lpg taktırıp bir ömür binmeyi düşünüyorum.

Ölücü diye tabir ettiğimiz insanlara ucuz mal vermektense daha çok para harcayıp araca binmek mantıklı geliyor :)

Araç senin, kararda tabiki :)

Hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ölücü diye tabir ettiğimiz insanlara ucuz mal vermektense daha çok para harcayıp araca binmek mantıklı geliyor [emoji4]

Mugla bayisinde vardi 71.500 tl'ye, 2014tu yanlis hatirlamiyorsam. Sitedeki fiyatlari direkt 2 bin tl dusun zaten, onlara gore kiyaslamayin. Ayrica kendi power, kirmizi, geri gorus kamerali 2014 aralik cikisli aracimi 1ay once 69 bin tl'ye aldim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Holydao :

Mugla bayisinde vardi 71.500 tl'ye, 2014tu yanlis hatirlamiyorsam. Sitedeki fiyatlari direkt 2 bin tl dusun zaten, onlara gore kiyaslamayin. Ayrica kendi power, kirmizi, geri gorus kamerali 2014 aralik cikisli aracimi 1ay once 69 bin tl'ye aldim.

2014-2015 arasında fark olması gayet doğal. 1 sene var arada. 2015 power 71e bulursanız ben birtane daha alırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2014-2015 arasında fark olması gayet doğal. 1 sene var arada. 2015 power 71e bulursanız ben birtane daha alırım [emoji4]

Valla şahsen 1 sene degil 1 ay olarak algilarim ben o farki ve 3 bin tl de fazladan vermem eger ciddi bir km veya donanim farki yoksa... Herkesin kendi bilecegi is tabi, bütçe meselesi :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar satılık ilanlarında satıcının istediği fiyatlara lütfen yorum yapmayalım. Mal sahibinindir, ister 70 ister ister 170.

Lütfen yorum yapmayalım.

İlgilenmiyorsak ilanla, bize sadece "Hayırlısı olsun" demek düşer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar satılık ilanlarında satıcının istediği fiyatlara lütfen yorum yapmayalım. Mal sahibinindir, ister 70 ister ister 170.

Lütfen yorum yapmayalım.

İlgilenmiyorsak ilanla, bize sadece "Hayırlısı olsun" demek düşer.

Hayırlısı olsun.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...