Jump to content

Otokar M3000

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

otokar-m3000_1.jpg

otokar-m3000_2.jpg

Yeni M3000′de yüksek güvenlik unsurları göz önünde bulundurularak ön ve arkada tam havalı disk fren; ve ABS gibi özellikler ile donatılmış.

Otokar M3000, 14 kişilik ve 19 kişilik iki seçeneğe sahip.

M3000 serisinde, Deutz’un 4 silindirli turbo intercooler su soğutmalı 122 Beygir Gücündeki motoru kullanılmış. 6 ileri, 1 geri vitesli şanzımanı ve ön ve arkada rijit tip aksları ön plana çıkan özelliklerden bazıları.

Araca biniş kolaylığı sağlamak için çift kanatlı, hava tahrikli, uzaktan kumandalı, ilk basamak seviyesi düşürülmüş kapı geliştirilmiş. Havalı sürücü koltuğu, sürücü arkasında pleksiglas korkuluk, radyo, CD, MP3 çalar gibi detaylarla sürücünün de rahatı düşünülmüş.

http://www.traraba.com/2008/otokar-m3000-satisa-sunuldu/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 139
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

14

• Uygar

29

• halil_i

10

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

almam mı gerekir? :D

var zaten bende bir sürü, istediğim zaman biniyorum..:D tabi eski modellerine..

Şaka bir yana, iyi olmuşa benziyor.. tavan yüksekliği önemli tabi..ben mümkün olduğunca dolmuşa binmeyen biriyim.. ulaşım masraflarına akbilden harici eklenti yapmak istemiyorum, akbil kolay oluyor, para üstü bekleme, bozuk paranın olmaması gibi dertleri yok.. ayrıca dolmuşlara oturacak yer bulma olasılığı çok düşük ve ayakta dolmuşa sığmıyorum boynum ağrıyor.. anca basamakta gidebiliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şöyle söyleyim mercedesin 0 345K otobüslerin piyasaya çıkmasından sonra aynı farların çakması yapıldı.. ve bu farları kullanan onlarca örnek var..

Hepsinde aynı far kullanılmış.. Ha kötümü? gayet güzel..

bmc_probus215.jpg

162-duyuru.jpg

%5B8550949242946782%5D1_image_for_silan_793318.jpg

prestij.jpg

iveco_eurobus.jpg

iveco2.jpg

290v_kombi.jpg

10D7AAF80EC247A79894DFDA9A3BE04A.jpg

1176984154_cargo1830_red.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest UguR_866

bende bu iveco m19 minibüslerin mercekli farında bulunan ledli park lambalarına hasta oluyorum. ve fiyetıda 6 ay önce 60 ytl idi :D

eski bi arac bulursam tatbik edicem bi şekilde bu farları  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest UguR_866

aynen yaaa onda da aynı farlardan var bahsettiğim far bu resimdeki aracın üzerindeki farın ta kendisi. sislerin yerine güzel olur bi de mercekli+ ayarda yapabilirsin ayar yerleride mevcut. daha fonksiyonel olmazmı ayralı olması :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sen ledli angel çakması diyince aklıma bi de bu geldi :D

j9-premier-capraz.jpg

Benim ömrüm yetmeyecek herhalde bu minubuslerin üretiminin durdurulduğunu görmeye :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim ömrüm yetmeyecek herhalde bu minubuslerin üretiminin durdurulduğunu görmeye :D

Belki torunlarımız görür. Birde bunların fanatikleri var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üretimden kalması temennisine. :D Yanlış anlaşılabilir diye değiştirmiştim ama hemen yakalamışsın. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üretimden kalması temennisine. :D Yanlış anlaşılabilir diye değiştirmiştim ama hemen yakalamışsın. :D

Hiç affetmem :D De bunların neyine fanatikler ? Ne gider, ne döner . Ben kendimi bildim bileli var bunlar piyasada..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim dairede arkadaşta var methedip duruyordu. Bende; "Bu ucubeyi mi methedip duruyorsun? Ne gider? Ne durur? Ne döner?" dedim senin gibi o da "aaaa sağlamdır bakma sen" dedi. Bende; "evet haklısın, 60bin kmde bir baskı balata değişir, 100binde motor indirir, çok sağlamdır evet" deyince bana küstü. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Pejo minibüslerde de var artık angel, angelı olanlar söktürsün bence....:D

kıskanmayalım :D :D pejolar bile taktırdı bi sen cesaret edemedin :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...