Jump to content

Mazda 626 Camların Yavaş Hareketi ve Takılması

Tony Starkk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar

Bugun camcıya giderk sordum silikon sprey uygula dedi bana bir marka öneriniz var mı?

WD-40 ürününü tavsiye eder misiniz baya duyuyorum adını

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

benimde sağ ön cam ağır kalkıyor, sol ön cam da öyleydi, ustasına gösterdim araya 70 tl sıkışmış verirsen düzelir demişi ve dediği gibi oldu:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Bu sorunu çözen oldumu arkadaşlar, olduysa bilgi almam mümkünmüdür. Silikon spreyi bende kullandım fakat geçici çözüm oldu geçenlerdede oto camcıya sordum motorun ömrünü tamamlamış olabileceğini söyledi. Sökülüp bakılması gerekiyormuş olmazsa değişmen gerek dedi.

birde röle ile motorun gücü yükseltiliyor diye birşey okumuştum biryerlerde, bilgisi olan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

32 dakika önce, barhonda :

Bu sorunu çözen oldumu arkadaşlar, olduysa bilgi almam mümkünmüdür. Silikon spreyi bende kullandım fakat geçici çözüm oldu geçenlerdede oto camcıya sordum motorun ömrünü tamamlamış olabileceğini söyledi. Sökülüp bakılması gerekiyormuş olmazsa değişmen gerek dedi.

birde röle ile motorun gücü yükseltiliyor diye birşey okumuştum biryerlerde, bilgisi olan varmı acaba?

Sıkışan cam morotuna gelen voltajı zorlanma anında ölçtürün. Akü volrajı ile arsında en fazla 2 voltluk kayıp olmalı. Daha fazla ise ya motor fazla akım çekiyor, yada cam modülü vs car ise üzerinde akımı sınırlayan direnç ptc türevi nesne hasarlı.

röle bu işlemler sonrası lazım olacaktır veya nokta atışı çözüme ulaşacağız, gerek kalmayacak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...