Jump to content

Lastiklerim Sonunda Değişti

Guest helin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sonunda lastiklerim değişti :) yaklaşık 4 aydan beri kabak lastik kullanmaktaydım, hiç bir girintisi kalmamıştı.. hafiften gaza yüklenerek kalksam anında kaymaya başlıyodu.. neyseki bugün o derdimiz de bitti.

Helin'in arabasına da micHELIN lastiği yakışırdı, biz de öle yaptık.. aynı ebatlarda (205-55-16) 4 mevsim lastiği taktık.. Primacy de ismi.. fiyatı da 226 ytl idi, indirimle 198'e aldık...

böle işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

9

• Mücahit

6

• serkanbjk

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Hayırlı olsun tam zamanında değişmişin,kaç tanesi 198 ytl anlamadım ben ya  ??? 4 ü desem olamaz,1 i desem olamaz,2 tane belki ama niye iki alasınki  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kışın kış lastiği kullanılır Helin Hanım .. Olmadı :D

güle güle kullan lakim kıs lastiği alsan olurdu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 ay önce toyotaya aldım aynı lastikleri ama 195/60/15 570 ytl 12 ay taksitle..Şimdi de mazdaya almam gerekiyor mazda da 15 olduğundan yine 570 ve 12 taksit  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vala yanlıs hatırlamıyorsam Selman Abi nin 16" lastiklerle benim 17"ler arasında tane basına 5ytl farkediyodu :D bu kadar fark olmaması lazım hakkaten 8:)

şimdi gaz mı vermis oldum ben ne >:D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vala yanlıs hatırlamıyorsam Selman Abi nin 16" lastiklerle benim 17"ler arasında tane basına 5ytl farkediyodu :D bu kadar fark olmaması lazım hakkaten 8:)

şimdi gaz mı vermis oldum ben ne >:D:D

Helin'in lastikçisinin çekeceği var :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 lira farkediyordu demiş ama fiyatı söylememiş, boşuna papaz etmeyin kızı... Benim aldıklarım 225/50/16 300 kayme, Adrenalin aldık ikimiz de malum olduğu üzere başka şansımız yoktu...:) (Tanesi 300 Mücahit :D )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...