Jump to content

Satmak Gerekti

Weya

Tavsiye Edilen Mesajlar

Keyifle aldığım ve zevkle bindiğim aracımı vergi yapılandırmasından dolayı satmam gerekiyor. link aşağıdadır. İnceleme fırsatı bulan arkadaşlarımın fiyat konusunda (şu fiyat yazarsan daha rahat hareket edersin) şeklinde görüş ve önerilerini bekliyorum.

Selamlar, saygılar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ekstrali-dizel-323488051/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üstat mart ayı düşüncemiz bu yönde. Her ne kadar cx3 küçük denilse de deneme sürüşüne gidip deneyeceğim. Olmadı yeni kasa dizel Mazda3 e bakacağım inşallah. Yıllık 18.000 km yol yapıyorum. Mazda Ozan abimize 2007 sportage verip dizel mazda3 2016 isteriz  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üstat mart ayı düşüncemiz bu yönde. Her ne kadar cx3 küçük denilse de deneme sürüşüne gidip deneyeceğim. Olmadı yeni kasa dizel Mazda3 e bakacağım inşallah. Yıllık 18.000 km yol yapıyorum. Mazda Ozan abimize 2007 sportage verip dizel mazda3 2016 isteriz  

Cx3 küçük değil arkası küçük [emoji12] dizel 3'de güzel tercih olur.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar aracınız çok temiz gözüküyor, Zaten impressive dizel piyasada çok az olduğu için çabuk satılması söz konusu. Az malın kıymeti çoktur.  umarım düşündüğünüz rakama satarsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...