Jump to content

Tavan Döşemesi Delindi:(

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

tavana yanlışlıkla sigara değdirilmesi sonucu harita lambalarının hemen gerisinde subjektif olarak büyük bir delik oluştu ve çok kötü görünüyor bunu tamir etmenin bir yolu varmıdır:( araba ile kaza yapsam daha az üzülürdüm heralde :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun üzücü bir durum,döşemeciler bulur bir çaresini inşallah.Geçen bende arabada ön cam açık şekilde sigara içtikten sonra camdan attım sigarayı,arka tarafa düştü.Trafik yoğun,yolda buzlu olduğu için duramadım eve gelene kadar,taban döşemesini delinmiş .Külliyen zarar bu sigara illeti aslında :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tavana yanlışlıkla sigara değdirilmesi sonucu harita lambalarının hemen gerisinde subjektif olarak büyük bir delik oluştu ve çok kötü görünüyor bunu tamir etmenin bir yolu varmıdır:( araba ile kaza yapsam daha az üzülürdüm heralde :-[

Auto King de sigara yanıkları da dahil yapılıyor bildiğim kadarı ile... Ben tampon çiziği tamirlerinden memnun kalmadım ama internet sitelerinde görülen şekli ile sanırım çözüyorlar olayı... Bir bakın isterseniz... Geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

tavsiyeler için teşekkürler ama autoking ten memnun kalan pek kimse yok gibi :krrsz:

gayet iyi iş yapıyor buradaki şubesi, izmir toplantısında gördüler kapımdaki ezik kısım boyasız macunsuz düzeltildi aynı şekilde babamın arabada plastik tampondaki kopma ve kazınma tarzı şeyler yok edildi bi sorun yaşamadık biz
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dayımın, arka koltukta ufak bi sigara yanığı vardı, autoking oldukçada güzel yapmıştı. Bence yine de bi değerlendir derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hatta sigortan bile karşılıyor olabilir AutoKing masrafını. Poliçene bir göz at ;)

Sigortalar sigara yanıklarını hariç tutuyorlar genellikle, biraz önce poliçeyi okurken dikkatimi çekti de buraya yazayım dedim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sigortalar sigara yanıklarını hariç tutuyorlar genellikle, biraz önce poliçeyi okurken dikkatimi çekti de buraya yazayım dedim...

Autoking sigara yanığını beleşe yapıyor.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bizim infinitide de sigara yanıkları var 2 A sütununundada.. önceki ablamız tiryakiymiş ve hiç dikkat etmemiş.. :(

delikli infinitiyi çaktlarmı yani size :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim infinitide de sigara yanıkları var 2 A sütununundada.. önceki ablamız tiryakiymiş ve hiç dikkat etmemiş.. :(

İki A sütununu birden nasıl becermiş? Sağ camdan mı atarmış cigarayı? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...