Jump to content

Mazda MX-5 İçin Yarım Branda

TarkanÇ
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

10.08.2016 at 11:47, TarkanÇ :

Bu fotodaki çok güzelmiş.. mıknatıslı olanlarda şikayet çok.. rica etsek @okkko arkadaşımız bizi aydınlatır mı :)

Evet bizim orası bu resim...

Branda da orjinal aksesuar, mazdaspeed top cover diye geçiyor adı... stoklarımızda var. KDV dahil 377TL gibi birşey olması lazım. Yurtdışında da var aynı ürün. Mesela bir Japon sitesinde fiyatı 165$ olması lazım. Bizimkilerin üzerinde mx5 yazıyor. Bu linktekinde japonya adı olan roadster tabiki...

http://rev9autosport.com/mazdaspeed-top-cover.html

İsteyenler bana ulaşabilir tabiki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet bizim orası bu resim...

Branda da orjinal aksesuar, mazdaspeed top cover diye geçiyor adı... stoklarımızda var. KDV dahil 377TL gibi birşey olması lazım. Yurtdışında da var aynı ürün. Mesela bir Japon sitesinde fiyatı 165$ olması lazım. Bizimkilerin üzerinde mx5 yazıyor. Bu linktekinde japonya adı olan roadster tabiki...

http://rev9autosport.com/mazdaspeed-top-cover.html

İsteyenler bana ulaşabilir tabiki...

Okan'cım her foruma senden bir tane lazım. :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, İlhan :

Okan'cım her foruma senden bir tane lazım. :)

Teveccühün...

Ah o eski günlerimdeki gibi olacaktım. Artık ancak fırsat buldukça... Yardımcı olabiliyorsak ne ala...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teveccühün...

Ah o eski günlerimdeki gibi olacaktım. Artık ancak fırsat buldukça... Yardımcı olabiliyorsak ne ala...

Okan'cım hepimizde aynı durum mevcut. İş güç çocuklar derken fırsat buldukça zaman ayırıp kafa yorabiliyoruz.

Vallahi bu etiketleme olayı güzel oldu. Senin gibi tecrübeli, bilgili olup foruma çok fazla uğrayıp takip edemeyen arkadaşlarımız için etiket olayı 10 numara oldu.
Bunu bilse bilse kim bilir? Etiketliyip kenara çekilip takip ediyorsun. :)

Teşekkürler bilgilendirme için. İstanbul'a gelme durumların olduğunda görüşelim muhakkak. Bu sene benim Muğla Marmaris olayları biraz zor gözüküyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, İlhan :

Okan'cım hepimizde aynı durum mevcut. İş güç çocuklar derken fırsat buldukça zaman ayırıp kafa yorabiliyoruz.

Vallahi bu etiketleme olayı güzel oldu. Senin gibi tecrübeli, bilgili olup foruma çok fazla uğrayıp takip edemeyen arkadaşlarımız için etiket olayı 10 numara oldu.
Bunu bilse bilse kim bilir? Etiketliyip kenara çekilip takip ediyorsun. :)

Teşekkürler bilgilendirme için. İstanbul'a gelme durumların olduğunda görüşelim muhakkak. Bu sene benim Muğla Marmaris olayları biraz zor gözüküyor.

26 27 Ağustos cuma cumartesi istanbuldayım. Hangi bölge olacağı netleşince paylaşırım. Gündüz toplantımız olacak ama cuma akşamına görüşebilirsek çok sevinirim.

Lazım birşey olursa haber et. Cebime koyar gelirim... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26 27 Ağustos cuma cumartesi istanbuldayım. Hangi bölge olacağı netleşince paylaşırım. Gündüz toplantımız olacak ama cuma akşamına görüşebilirsek çok sevinirim.

Tamamdır telefonlarımız var, haberleşiriz bende çok isterim görüşmeyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yarım  branda çok faydalı araca baktığımda direk düşünmüştüm sokak da bu araç nasıl bırakılır diye ekstra sert tavan olmayışı sıkıntı biraz sanki benim gibi garajı olanlar için sert tavan olsa mantıklı olabilir aracı dışar da bıraktınmı uykum kaçıyor zaten böyle araç da hic uyuyamazdım herhalde :)  

Okan rx-8 içinde böyle bildiğin siteler varsa paylaşırsan sevinirim selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan bey e çok teşekkür ederim.. Ürünü dün sipariş verdim Muğladan İstanbul a 1 günde geldi.. Bugün elimde oldu yani:) ilgi ve alaka için tekrardan teşekkürler sevgiler...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11.08.2016 at 23:15, İlhan :

Tamamdır telefonlarımız var, haberleşiriz bende çok isterim görüşmeyi.

Toplantı Ataköy de olacak. Bildiğim kadarıyla sana bira uzak kaldı? Görüşemicez galiba bu sefer de... :(

13.08.2016 at 12:39, TarkanÇ :

Okan bey e çok teşekkür ederim.. Ürünü dün sipariş verdim Muğladan İstanbul a 1 günde geldi.. Bugün elimde oldu yani:) ilgi ve alaka için tekrardan teşekkürler sevgiler...

Mutlu edebildiysek ne ala...

Başka bi ihtiyacınız olursa yada yolunuz düşerse beklerim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Merhaba, MX5 için yarım branda hala stoklarda mevcut mudur? Kapalı garajdan aracı çıkarıp dışarıya park etmem gerekcek ve dolayısı ile böyle bişeye ihtiyacım var. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Kutikoo :

Merhaba, MX5 için yarım branda hala stoklarda mevcut mudur? Kapalı garajdan aracı çıkarıp dışarıya park etmem gerekcek ve dolayısı ile böyle bişeye ihtiyacım var. Teşekkürler

Mazda Muğla servisinde stokta olduğunu tahmin ediyorum.. Okan bey size yardımcı olacaktır. Sevgiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
15.07.2017 at 01:28, okkko :

Geç de olsa duydum. Gereğini yaptım...

Selam abi 

MX-5 soft top için komple aracı saran bir branda satıyor musunuz ?  Kapalı garajım olmadıgı için  en kısa sürede temin etmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, batu1709 :

Selam abi 

MX-5 soft top için komple aracı saran bir branda satıyor musunuz ?  Kapalı garajım olmadıgı için  en kısa sürede temin etmem gerekiyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Selamlar...

Mx5 nd için yarım branda dışında outdoor ve indoor olarak 2 çeşit daha branda var. Yarın mesai içinde bana mail atarsanız size memnuniyetle dönüş sağlarım...

okan@gorenotomotiv.com.tr

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...