Jump to content

Bir Mazda 3'ün Yerini Hangi Araç Doldurur ?

kaan-kahraman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

:) mazda sanzimani bedava degistirdi kardes :) vw gibi itelemedi arac sahibine :)
Kahraman kardes at yerine essek baglama :)
Baglayacaksan da dedigim gibi volvo merso yada bmw olsun. Geri kalani tatmin etmez seni

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, bozkurt358 :

:) mazda sanzimani bedava degistirdi kardes :) vw gibi itelemedi arac sahibine :)
Kahraman kardes at yerine essek baglama :)
Baglayacaksan da dedigim gibi volvo merso yada bmw olsun. Geri kalani tatmin etmez seni

Gerekirse volvo mercedes bmwyi de overim elestiririm.  Geri kalani tatmin etmez seni dedigine gore sen beni cok iyi taniyorsun ki bu mahalle uslubuyla cevap veriyorsun ? Fikirlerine zit birini gorunce hemen uslubun bu seviyelere inecekse hic yorma kendini forumlarda yazi yazmakla, degerli tatminkar kahraman kardesim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaedes sana demedim kahramana dedim :)

Ege kardes sana demedigim lafi niye ustuna alindin anlamadim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, bozkurt358 :

Kaedes sana demedim kahramana dedim :)

Ege kardes sana demedigim lafi niye ustuna alindin anlamadim

Cunku sanziman konusunun oldugu mesaja yazmissin ustat, ayni mesajda olunca bana diyorsun zannettim. Aranizda bir sakaysa sorun yok ama yine de forumda cok seviyenin dusmesi taraftari degilim, sonra bambaska yerlere gidiyor. Yanlis anlasilmadan oturu kusra bakmayasin yine de

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomobil gibi hobi konusu üzerinde kusura bakılacak ne olabilir :) Bu arada Volvo CEO'su 2020'den itibaren "Kazada Volvo içinde ölen olmayacak" diye açıklama yapmış (bir ark söyledi, tam doğru iletememiş olabilirim) Hadi bakalım kazada ölmek istemeyen Volvo'yu gözüne kestirmiş bir kişiye gel de Mazda öner .)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomobil gibi hobi konusu üzerinde kusura bakılacak ne olabilir [emoji4] Bu arada Volvo CEO'su 2020'den itibaren "Kazada Volvo içinde ölen olmayacak" diye açıklama yapmış (bir ark söyledi, tam doğru iletememiş olabilirim) Hadi bakalım kazada ölmek istemeyen kişiye gel de Mazda sat .=)

Volvo zaten kendini ispatlamış bir marka, mazda'dan bikac adım önde bu konuda. Eee tabi haliyle fiyat olarak da öyle, bütçesi yeten gider full v40 cross country alır mazda3 alacağına diye dusunuyorm zaten.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya işte Volvo örneğini her bir markanın farklı şekillerde iyi olduğunu göstermek için verdim. Ve hiçbir araç her platformda iyi olamaz. İstanbul'da bir ark İst trafiği tehlikelidir trafikte başıma bela gelmesin diye 2009 gibi sıfır Volvo aldı ancak hiç kaza yapmadı, araçtan sıkıldı geçen sene sattı. Aha şimdi Opel Astra kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bozkurt arkadaşa şu konuda katılıyorum bir Mazda'nın yerini marka olarak BMW Mercedes Audi doldurabilir. Diğer marka ve modellerin Mazda sahiplerini çok tatmin edeceğini düşünmüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, kaan-kahraman :

Bozkurt arkadaşa şu konuda katılıyorum bir Mazda'nın yerini marka olarak BMW Mercedes Audi doldurabilir. Diğer marka ve modellerin Mazda sahiplerini çok tatmin edeceğini düşünmüyorum

İşte başta benim de dediğim şey. Mazda 'yı elden çıkarsam ancak ve ancak Mercedes beni açabilir. BMW almam cunku tarzıma uygun değil. Audi'yi ise güzel görünümlü araç fakat o kadar tanımıyorum. Sonuçta benim Mazda'nın üstüne hayalini kurabileceğim tek araba Mercedes'tir ya zaten adı bile yeter .)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mercedes için derler ya o Yıldızın arkasına oturan bir daha başka araca oturamaz diye öyle birşey Mercedes demek ki. Hep bir Mercedes sahibi olmak istedim imkanım da oldu niyetlendim de ama hiç cesaret edemedim nedense. Ama burdan açıklıyorum bundan sonra alacağım araç C180 olacak [emoji41] 2012 sonrası makyajlı kasa [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mercedes için derler ya o Yıldızın arkasına oturan bir daha başka araca oturamaz diye öyle birşey Mercedes demek ki. Hep bir Mercedes sahibi olmak istedim imkanım da oldu niyetlendim de ama hiç cesaret edemedim nedense. Ama burdan açıklıyorum bundan sonra alacağım araç C180 olacak [emoji41] 2012 sonrası makyajlı kasa [emoji3]

Alınca haber edin de kutlayalım [emoji16][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alınca haber edin de kutlayalım [emoji16][emoji23]

1 sene içinde inşallah bir şampanya patlatırız [emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[emoji16][emoji16][emoji16] g tronic sanziman varmış onda galiba tork konvertörlulerin babasi diyorlar zf den sona

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[emoji16][emoji16][emoji16] g tronic sanziman varmış onda galiba tork konvertörlulerin babasi diyorlar zf den sona

Haberim yoktu bundan iyiymiş o Zaman [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8/20/2016 at 18:56, EgeG :

Bu Golf'ün fiyatından kaynaklanan bir durum değil. Açın bakın. Golf Highline ile Mazda3 Power  sıfırkm aynı fiyattır. İkinci elde mazda3 fiyatları düşmüş durumda. Bunun sebebi arz talep meselesi ve ikinci el piyasasıdır. 

Güncel fiyat listesini fiyat listesini de şuraya yazayım :)

Dizel                                                                                                  Benzin 

Mazda3 dizel otomatik Power: 102.000 TL                                      Mazda3 power 1.5 power otomatik:  91.150 TL

Golf Highine dizel otomatik:  104.000 TL                                      VW Golf 1.4 TSI 125 hp hghline otomatik:  90.900 TL

Mazda3 power ikinci elde maalesef çok büyük bir değer kaybı yaşıyor. 

Dolayısıyla teziniz tamamen yanlış :D  0km fiyatları aynı bu şekildedir ( Ağustos 2016)

Power Mazda 3 70-75 arası bildiğiniz gibi. Size örnek olsun diye de aşağıdaki ilanı emsal göstereyim. Tutulan araç ile tutulmayan arasında 5000 TL fark var görünüyor. Ama şuda bir gerçekki gönlüm Mazda'daysa 70 ya da 75 arasında bir fark görmem ve Mazda alırım. Golf bence de şahane bir araç ama bir Mazda değil

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-hatasiz-2014-42.000-km-highline-324206321/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Passat ve golf'ü yere göğe sığdırmayan arkadaşlara üzülerek söylüyorum bu iki aracın üretimi ne yazık durmuş artık neye binersiniz bilinmez.

Vites kutusu ve koktuk kilifi temin eden firmalarla anlasmazlik cikmis falan filan bi mevzular vardi, o sebeple mi durmus?

Eger gercekten oyleyse cok komik yaa [emoji23][emoji23]

Koca firma yani, ne biliyim gider yandaki kumascidan demirciden temin eder ne olacak, cok abartmislar gibime geldi [emoji16]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...