Merhaba arkadaşlar 2014 Mazda 3 Sedan AT Reflex kırmızı aracım var geçen arkadaşım ısrarla bana sat dedi iyide fiyat verdi bir an aklımı çeldi niyetlendim ama sonra düşündüm ki satıp ne alacam? Bir kere bu görüntü bu hava hiçbir araçta yok alabileceğim sınıfta. Guiletta vardı bende tip çok hoş yol tutuş ve malzeme kalitesi Mazda'nın yanına yaklaşamaz BMW 1 serisi düşündüm arkadan itiş sürüş keyfi var tipte fena değil fiyatları uçuyor 2012 modeller 70 bin civarı Volvo V40 desen tip yok sürüş zevki 0 Mercedes A = dacia Sandero ,Citroen DS4 güzel yarı otomatikleri alınmaz tam otomatikleri yeni çıktı fiyat 75 ten başlıyor 2.eli yani kısaca bizim aracın yerini dolduracak 65-75 bin aralığında araç bulamadım ben Mazda 3 sahibi olmak standartlarınızı çok yükseltiyor gerçekten bu aralıkta bizim Mazda 3 e rakip olabilecek aldıktan sonra onu aratmayacak marka model varsa tavsiyeleri bekliyorum şimdilik vazgeçtim satmaktan bu yüzden.Bu arada arabamda memnun olmadığım tekşey daha önce de belirttiğim performans olayı araba gitmiyor [emoji3] Herkese saygılar Sent from my iPhone using Tapatalk