Jump to content
tuğrul gündoğan

1.Nesil Mazda 3 Silecek Motor Kolu Kırıldı

Tavsiye Edilen Mesajlar

tuğrul gündoğan    0
tuğrul gündoğan

Arkadaşlar selamlar aracım 2005 mazda 3 dynamic  aracimin  silecek motorunun kolu kışın  donmadan  dolayı kırıldı 

nasıl tamir edebilirim ve silecek motoru nasıl sökülür bilen varsa 

yardımcı olursa sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.775
İlhan

Merhaba öncelikli olarak geçmiş olsun.

Kırılan parça silecek-süpürge lastiklerinin takılı olduğu kollardan birisi mi  ?

Dediğiniz parça aşağıdaki çıkmacıda gözüküyor sanki. Bir kontrol eder misiniz ? Bahsettiğiniz parça mı ? Tabi sağ sol farklılık olabilir belki dikkat edersiniz.

http://www.cinarotomotiv.com.tr/mazda-3-cikma-silecek-kolu,9667.html

Bu arada bir şey soracağım. Silecek kolum kışın kırıldı demişsiniz. BU güne kadar hiç sileceğe ihtiyaç duymadınız mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tuğrul gündoğan    0
tuğrul gündoğan

o siteyi  inceledim o kol değil eğer o kol olsa iş basit

silecek şu an çalışıyor yalnız tam basmadığı icin iyi silmiyor silecek motorunu biliyorsanız  kolu oraya sabitleyen plastikten geçme bir parça var oradan kırıldı 

ben acaba tamir edebilirmiyim yoksa komple silecek motoru değişecek mi onu öğrenmeye çalışıyorum ve silecek motorunu söken  var mı nasıl sökülür

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.