Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

@M.E.G Resim veya video şart. Alltaki gibi örneğin:

pferdeunfall-rostock-3.jpg

tır 3 midilli atına çarptıktan sonra, önü dağılmış denilebilir mi? Bu tırın çarpma hızı belli değil fakat otobanda da 50 ile gidilmez herhalde. Haber linki: https://www.svz.de/lokales/rostock/drei-ponys-auf-a19-von-lkw-erfasst-id15254006.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Revivo73 foto çekmek aklıma gelmedi o an ;) İnanmamakta da serbestiz hepimiz.

Kaldı ki domuz, köpek yüzünden de yalan söylemeye gerek var mı?  Söyleyenler varsa bilemem tabi.  Tır dağılsa benim neyim gidiyor, dağılmasa bana artısı ne :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@M.E.G   Bir resim bin söze bedeldir. Gönderdiğim tüm kaza haberleri muhakkak resim içerir. Ve 3 saat önce Almanya'da bir kaza haberi daha, yine resimli  :) 14 yaşında cocuk, babasının 2 hafta önce aldığı 250PS Mercedes 'in anahtarını gizlice alıp 2 arkadaşı ile gezmeye çıktı fakat yolda polisleri gördü. Polisler araca dur işareti yapınca paniğe kapılan cocuk gaza yüklendi ve kavşakta kontrolü kaybederek bir restoran duvarına carptı.Kazada önde oturan 2 cocuk yara almadan kaçtı, arka koltuktaki kız çocuğu ise kaçmadı. Kız cocuğu sırt ağrısından şikayet etti.

2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

Haber linki: http://www.bild.de/regional/bremen/bremen/mit-mercedes-gegen-hauswand-gedonnert-52628542.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Almanya'da 61 yaşında bayan sürücü BMW 1'i ile tali yola girmek üzere karşı şeride girdi ve karşı yönden gelmekte olan motosikletlileri son anda fark etti, direksiyonu kırıp kurtarmak istedi ancak iki motosikletliye de çarptı. 2 motosikletli ağır olmak üzere 3 kişi yaralandı, hastaneye kaldırıldı.

2,w=993,q=high,c=0.bild.jpg

haber linki: http://www.bild.de/regional/duesseldorf/unfaelle/bmw-rammt-zwei-motorradfahrer-52634694.bild.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Revivo73 abi sana gelsin bu kaza haberi. :D 

Konya'da Genç kız 'drift' yaparken kaza yapınca! Sinir krizi geçirdi, aracını ateşe verdi

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-drift-yaparken-kaza-yapti-ortaligi-birbirine-katti-40531454?p=2

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kız kesin videolarda drift yapanları seyredip sonra aynısını yapmaya karar vermiştir. Ancak tecrübelinin bile dikkatli yapması gereken şey, drift onun neyine? Bende drift arabası var, bir kez bile drift yapmadım. Lastiklere yazık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

13 saat önce, Revivo73 :

Bu kız kesin videolarda drift yapanları seyredip sonra aynısını yapmaya karar vermiştir. Ancak tecrübelinin bile dikkatli yapması gereken şey, drift onun neyine? Bende drift arabası var, bir kez bile drift yapmadım. Lastiklere yazık.

Vallahi oldukça iyimser bir bakış açısı.

Ben ise kızın ya uyuşturucu tarzı bir şeyler aldığını. Yahutta akli dengesinin problemli olduğunu düşünmüştüm.:fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaza yapanlar genelde alkol ve uyuşturucu pek işi olmayanlar. Benim şahit olduğum kazaların birkaçında arabayı kenara cekip baktığımda kazaya yol açanlar hep normal ve düzgün insanlar çıktı.

2 dakika önce, İlhan :

Vallahi oldukça iyimser bir bakış açısı.

Ben ise kızın ya uyuşturucu tarzı bir şeyler aldığını. Yahutta akli dengesinin problemli olduğunu düşünmüştüm.:fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Revivo73 :

Kaza yapanlar genelde alkol ve uyuşturucu pek işi olmayanlar. Benim şahit olduğum kazaların birkaçında arabayı kenara cekip baktığımda kazaya yol açanlar hep normal ve düzgün insanlar çıktı.

Abi sen haberin videosunu izledin mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin linkte video yoktu , youtube ta özel arayınca buldum. Evet kız bedbaht durumda. Uyuşturucu durumları olabilir. O Doğan kendisinin de değildir. Başka araca da çarpıp zarar verdi. Yol açtığı zararın da katkısıyla tamamen delirmiş ki o da normal.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir kaç sayfa geriden geliyorum. @Mehmet Özdemir in paylaştığı Çorum'daki kazada karşıdan karşıya geçen kızın duyarsızlığı bitirdi beni. Araçtan düşen bir bebek ve kız her şey normalmiş gibi karşıdan karşıya geçiyor ve yoluna devam ediyor... Sonradan iş daha da vahimleşince kadraja tekrar girip yardım etmeye çalışıyor. İlk anda koşup bebeği yerden kaldırsa belki olay çok daha hafif atlatılacak..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Revivo73 :

Senin linkte video yoktu , youtube ta özel arayınca buldum. Evet kız bedbaht durumda. Uyuşturucu durumları olabilir. O Doğan kendisinin de değildir. Başka araca da çarpıp zarar verdi. Yol açtığı zararın da katkısıyla tamamen delirmiş ki o da normal.

Abi sanırım Hürriyet videoyu kaldırmış.. Çünkü ben videoyu paylaştığım bağlantıdan izlemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

‎22‎.‎07‎.‎2017 at 14:50, Revivo73 :

Bir resim bin söze bedeldir. Gönderdiğim tüm kaza haberleri muhakkak resim içerir.

Biz zamanında ne resim ne videolar ekledik de hepsine fake dendi :D  Bu kadar itibar etmemek lazım resim ve videolara :D Değil mi @M.E.G ? Şahsen ben Mustafa'nın sözüne internette yayınlanmış bir resimden daha çok güvenirim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Burak :

Biz zamanında ne resim ne videolar ekledik de hepsine fake dendi :D  Bu kadar itibar etmemek lazım resim ve videolara :D Değil mi @M.E.G ? Şahsen ben Mustafa'nın sözüne internette yayınlanmış bir resimden daha çok güvenirim :D 

Bilmukabele abi :) 

Dünya düz :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, M.E.G :

Bilmukabele abi :) 

Dünya düz :D 

Bir de engebeli olmayaydı da sen Erzurumda 100 beygir araba ile dolanmayaydın iyiydi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Bir de engebeli olmayaydı da sen Erzurumda 100 beygir araba ile dolanmayaydın iyiydi :D 

Atmosfer basıncı hayattan soğuttu beni abi, bildiğin gibi değil :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...