Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Acemilik aceminin işine akıl sır ermez nerde,ne zaman ne yapacağını kestirmek çok zordur

Öle abi çok üzülmüştür çook
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Al işte bu insanların kaderi bu durduk yerde mal oldu elaman,kanala giren aklandı  :D

bakanda da kabahat var abi genelde ayna olur öyle yerlerde yanasırken görürsün yoksa da gel gel sag yap sol yap derler 8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benim en çok korktuğum işlerden biridir kanal olayı.Ben genellikle bu tür durumlarda ustaya veririm arabayı. :)

kanala düşerse ustayı dövmek içinmi:) :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Güleyimmi ağlayayımmı bilemedimki  :) adam dokuz canlımıdır nedir yere düşmesiyle kalkması bir oldu canını kurtardığına sevinmiyorda daha kadına bağırıyor  :) güzel bir video teşekkürler  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabadan inen kadın mıydı :fiuw:_ışıkların ne yandıgını ya da olay yerinde trafik lambası olup olmadıgını bilmiyorum ama asıl uyusluk motordaki elemanda varmıs gibi geldi bana_anayola cıkıyo, bunu yaparkende yüzü karsıdan gelenin yönüne dönük, görmesi lazım arabanın geldigini ama devam ediyo göre göre_dedigim gibi eger araba kırmızı ısık yanıkken ısıga dogru ilerliyor ve motorluya yesil ısık yanıkken karsıya geciyorda araba durmuyorsa bu da kadının uyuslugu olur_ama dogru senaryo hangisi kestiremedim dogrusu :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadın kırmızı ışıkta geçiyo sanırım, kaza anında in cin top atıyo, daha 10-15 sn sonra kaşrı şeritteki arabalar hareket ediyo filan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...