Jump to content

Kaza Videoları - Fotoğrafları - Haberleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

20 saat önce, Katil Balina :

en azından yaptırılabilir:)  ama doblo kartondanmış orası kesin

kamyıonet altı üstü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cuma günü iş yerinden bayan bit arkadaşın 2018 duster aracına doğan marka bir araç sol arka kapı b stununa yakın yerden çarptı. Kaza tutanağı tutmaya gittim. Doğanda sol ön far ve tampon köşe kırık, çamurlukta çok ufak düzeltme var. Duster kapı kirişi kırılmış ve kapı yarı açık. Ne açılıyor nede kapanıyor. sürücü kapısıda sıkışmış açılmıyordu. Serviste kapının komple değişmesi gerek demişler. Doğanın hasar en fazla 400 tl duster 4 bin. Kapı krişi ezilir falan anlarımda böyle ufak bir hasarda kırılması garip. 

Dairede kiralık duster varken geri manevra yaparken elektrik direğine arka tamponu çarpmıştım. ( kamera yoktu arka cam açısı çok kötü c stunlarında kör nokta bol  ) hiçbirşey olmamıştı. Başka araç olsa kesin tamponun köse inerdi. Demekki kapı tertibatı çok zayıf.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://m.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/video-izle/lastigi-patlayan-tir-koprulu-kavsaktan-uctu-OLDVgOmULXyz.html

Bu kazada benim hemen önümde oldu. Uçtuğu ve düştüğü nokta balıkesirden burhaniye ve ayvalık ilçrlerine dönüş kavşağı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 saat önce, Renegade :

http://www.mynet.com/haber/yasam/surucuyu-goren-dondu-kaldi-4150058-1

bu ülkede hala kullanıyor bu araçlar, kaza böyle olur, objektiflik taze haber.

çok can aldı bu arabalar çok. içindekilerin burnunun kanamadığı modern arabalarla çarpışıp içindekilerin tamamının öldüğü kazalar oldu, olmaya da devam ediyor. vebali bundan zamanında devasa para kazananların boynundadır. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

hayvancağız ne bilsin onun araba olduğunu :) bu mx-5'lerde bitkilerden üretilen plastik kullanılıyordu hatırladığım kadarıyla, onun bir etkisi olmuş olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

@S.Halilduru Bu kazanın tek sebebi hız değil. Yol da hatalı. Asfalta sıfır direk dikmişler. Önünde ne bir bariyer ne bir reflektör tabelası birşey yok .Direğin bulunduğu yer yol asfaltı ile aynı düzlemde olunca, karanlıkta farketmeden oraya girme ihtimali artıyor. Bu kazada hız o kadar yüksek değil.  Bir anlık dalgınlık sonucu olmuş cok büyük bir şanssızlık. Her halukarda hatalı asfalt ve yol , eksik bariyer  ve direk etrafında kaldırım ve refüj olmaması gibi şartların katkısı var.  Ankara'da insanlar kavşaklara Voltran, Hi-men, Starwars, Dinozor heykelleri dikerek fantezi yapmakla ilgileniyor fakat yol şartları ve güvenliğini ihmal ediyor. Tüm bunlar dururken  hızda kusur bulmak ayrı bir vahamet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Revivo73 :

Ankara'da insanlar kavşaklara Voltran, Hi-men, Starwars, Dinozor heykelleri dikerek fantezi yapmakla ilgileniyor fakat yol şartları ve güvenliğini ihmal ediyor

ankara'da yaşayan bir insan olarak biz yapmıyorduk hocam. fantastik bir baskan vardı o yapıyordu, dehlediler...

bu arada tarifi imkansiz bir acı. ankara'da o kadar çok hatalı yol var ki... 

bir tanesi malazgirt bulvarından yukarı  çıkarken odtü'nün ordan eskisehir yoluna bağlanan yer. uç beş geçişten birinde mutlaka kaza var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Revivo73 :

@S.Halilduru Bu kazanın tek sebebi hız değil. Yol da hatalı. Asfalta sıfır direk dikmişler. Önünde ne bir bariyer ne bir reflektör tabelası birşey yok .Direğin bulunduğu yer yol asfaltı ile aynı düzlemde olunca, karanlıkta farketmeden oraya girme ihtimali artıyor. Bu kazada hız o kadar yüksek değil.  Bir anlık dalgınlık sonucu olmuş cok büyük bir şanssızlık. Her halukarda hatalı asfalt ve yol , eksik bariyer  ve direk etrafında kaldırım ve refüj olmaması gibi şartların katkısı var.  Ankara'da insanlar kavşaklara Voltran, Hi-men, Starwars, Dinozor heykelleri dikerek fantezi yapmakla ilgileniyor fakat yol şartları ve güvenliğini ihmal ediyor. Tüm bunlar dururken  hızda kusur bulmak ayrı bir vahamet.

O yolun birebir eski haline baktım, sapak ile ana yolun bariyerleri birleşiyor, yani bariyer var ama ok gibi bir birleşim. Benim asıl takıldığım konu o direğin, o kadar kaba ve mukavim bir malzemeden neden yapıldığı. Muhtemelen birileri daha çok kazansın diye yapılmış işler. Üstüne bilmem kaç km hızla, 1.300 kg araç çarpıyor ama ne ufak deformasyon yok. O yol tenha ve çok hızlı bir yol, aynı yolda benim de 150 - 160 km ile gittiğim olmuştur, yani hızı düşük değildi muhtemelen ama fark etmez. Hepimiz hata yapıyoruz, bedelini ağır ödediler maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25.10.2018 at 15:51, Revivo73 :

Sonuna kadar katılıyorum. Benim yavaş gitmekten kastım kaza durumunda daha az hasar almak adınaydı. Yoksa dediğiniz gibi. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnanılmaz üzülmüştüm haberi görünce. Küçücük çocuklar... Çok üzücü çok!

Yatıkları yer incitmesin... 😢

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...