Jump to content

Satılık Mazda 3 Skyactiv Power

Erceylan

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 2014 yılı 1 kasımda almış olduğum mazda 3 POWER aracımı satıyorum.aracım 17.000 km.de.istediğim fiyat 73.000 tl. aracımın rengi kırmızı ve HB. sahibinden ilan nosu 346402769

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-oz-baris-tan-2014-mazda-3-1.5-skyactive-power-ilk-sahibi-346402769/detay

forumdan birine gider inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Burak :

Hayırlısı olsun yalnız aracı siz değil bir galeri satıyor gibi :)

yok hocam .araç evimin önünde.bacanak galeri işiyle uğraştığı için ona havale ettim.pek bu işlerden anlamam açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun şimdiden . İnşallah satılır. Ama o fiyata 2015 sıfır km veriyorlar malum sitede gördüm . Şaşırdım ,bi önceki nesilleri , şuanki Yen'i nesil Mazda 3 le arasındaki fiyat farkı 15-20 bin TL .. üstelik Yen'i araç , diğerleri 2011-2012-2013 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 hours ago, cengiz isot said:

Hayırlı olsun şimdiden . İnşallah satılır. Ama o fiyata 2015 sıfır km veriyorlar malum sitede gördüm . Şaşırdım ,bi önceki nesilleri , şuanki Yen'i nesil Mazda 3 le arasındaki fiyat farkı 15-20 bin TL .. üstelik Yen'i araç , diğerleri 2011-2012-2013 

Sanıyorum 0 km veriyorlar dediğiniz power donanım değil. Ben arkadaşın fiyatını normal buldum. Ne az, ne çok. Hayırlı satışlar olsun. Araç gayet temiz ve orjinal gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, mesut3d :

hayırlısı olsun umarım istediğin fiyata gider ihtiyaçtan mı satıyorsun?

sayılır.arsa alma niyetimiz var.

15 saat önce, tarahumara :

Sanıyorum 0 km veriyorlar dediğiniz power donanım değil. Ben arkadaşın fiyatını normal buldum. Ne az, ne çok. Hayırlı satışlar olsun. Araç gayet temiz ve orjinal gözüküyor.

evet aracımda çizik bile yok.daha 17.100 km.de.çok memnunum aracımdan.kendi kullandığım doblom var 2014 model.kulvarları farklıda olsa kalitede çok fark var.

9 saat önce, Saridoan :

Hayirli satislar dostum. En kisa surede gonlunden gecen fiyata satarsin ins

teşekkürler.fotoları çeken yeğen bile hasta oldu araca.çoğu donanım D sınıfı araçta yok dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, cavit63 :

Hayırlı satışlar skyaktif lere lpg oluyormu.

konu açan, tartışan üyelerimiz var ama şimdiye kadar uygulayan olmadı. aşağıdaki konulara bir göz atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, cavit63 :

Hayırlı satışlar skyaktif lere lpg oluyormu.

Tapatalkla gönderildi

bence lpg ye ihtiyaç duymyacak kadar az yakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...