Jump to content

Mazda MX-5 ND için Köşe Reflektör ve Lambaları

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam...

Bu duyurum esasen Türkiye genelindeki 70 adet Mx5 ND sahibini ilgilendiriyor...

Aslında kendim için derin arayışlar sonrasında bulabildiğim Miata ND (USA) ORJİNAL köşe lambalarından isteyen olursa temin edebiliyorum. Uygulamayı daha yapmadım ancak yaptıktan sonra fotolarını paylaşacağım. Sağ ve sol - ön ve arka olmak üzere 4 köşede, önler sarı, arkalar kırmızı renk. İçinde hem park lambası var hem de reflektörlü. Orjinali parklara bağlı çalışıyor ancak hiç bir yere bağlanmasa bile reflektörleri gece parlıyor. Avrupaya gelen Mx5 modellerinde bunların yerlerine araç renginde kapaklar var. Kolaylıkla çıkartılıp 5 dakikada uygulanabiliyor. Ancak bu lambalar yansın isterseniz elektrik tesisatı çekilmesi gerekli. İçinde lambası ve dibi geliyor. Ürün orjinal olduğu için yarın bi gün kırılırsa yenisini tek tek bulmak mümkün. 4lü setin satışı 400TL civarında. Muğla civarında olup da uğrayabileceklere elektrik tesisatı dahil montaj yapılmış şekilde 500TL civarında verebiliriz. Sadece reflektör olsun, yanmasın derseniz montaj veya kargo ücretsiz. Toplam 5 set getirttim, şuanda 2 set kaldı. Benim kendi aracıma uygulayınca fotoğrafını da koyacağım. Ama örnek teşkil etmesi adına bir foto ekliyorum...

20161006_235228.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

Okan bey, gerçekten çok hoş durmuş. Peki iç ambiyans aydınlatması için bir çalışmanız var mı? Aracın içi çok karanlık kalıyor gözü rahatsız etmeyen, şık bir ışıklandırma yapılabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Mddemircan :

Okan bey, gerçekten çok hoş durmuş. Peki iç ambiyans aydınlatması için bir çalışmanız var mı? Aracın içi çok karanlık kalıyor gözü rahatsız etmeyen, şık bir ışıklandırma yapılabilir mi?

Ben yaptırdım araç içi aydınlatması.. Musluoğlu serviste 3 ay önce taktırmıştım gerçekten çok güzel oldu içi oldukça aydınlık tavsiye ederim.. bir kaç foto ekliyorum kendi araç içimden örnek olsun diye..IMG_9504.thumb.JPG.e7b5841661fb8b1de2f8358a6783fb24.JPGIMG_6273.thumb.JPG.5a72907a2ca61463a91c1d2253db10a5.JPG

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :) Bu arada uyduruk şeyler değil bu ledler.. Orjinal parça oldukları için aracın bütün diğer ışık sistemlerine bağlı çalışıyor yani kendiliğinden kapanıyorlar bir süre sonra.. araç kapısını açtığınızda direk her yer aydınlanıyor. bu arada bunların mavi olanıda vardı ama ben pek beğenmedim.. pavyon misali :)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, TarkanÇ :

Teşekkürler :) Bu arada uyduruk şeyler değil bu ledler.. Orjinal parça oldukları için aracın bütün diğer ışık sistemlerine bağlı çalışıyor yani kendiliğinden kapanıyorlar bir süre sonra.. araç kapısını açtığınızda direk her yer aydınlanıyor. bu arada bunların mavi olanıda vardı ama ben pek beğenmedim.. pavyon misali :)))

Zaten bu araçta nasıl alt ışıklandırma olmaz anlamak güç, mavi benim arabanın dış rengiyle uyumlu olabilir aslında ama çok apaçi bir görünüm de istemiyorum açıkçası :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, burakdu :

Alt ışıklandırma çok hoş olmuş. Maliyeti ne olmuştu acaba? Ve çok fazla sökme vs. oldu mu konsolda?

Serviste yapıldı.. yapılırken illaki sökülmüştür konsol tam emin değilim :) ben takdırdığımda yine bir kampanya vardı sanırım basamak plakası ile birlikte takılmıştı.. şu anda tam aklımda değil ama 500 gibi bir rakam kaldı aklımda işçilik dahil.. ama şu anda karşılama aydınlatmasının fiyatı buymuş.

Montaj kiti gereklidir

Parça Numarası: C851-V7-057A

Montaj hariç RRP, KDV dahil TL139.54

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel fiyat, fazla değilmiş.Bu detay bilgilerin kaynağı nedir:) Link varsa alalım; ben resmi sitede görememiştim aksesuar fiyatlarını. Gözümden mi kaçtı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, burakdu :

Güzel fiyat, fazla değilmiş.Bu detay bilgilerin kaynağı nedir:) Link varsa alalım; ben resmi sitede görememiştim aksesuar fiyatlarını. Gözümden mi kaçtı acaba?

Fiyatlar sitede mevcut.. Resmi Mazdanın sitesi.. Direk linki atıyorum...

http://www.mazda.com.tr/satin-alma-ve-sahip-olma/aksesuarlar/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, burakdu :

Teşekkür ederim link için. Gözümden kaçmış demek ki..

Rica ederim :) Basamak plakasınıda tavsiye ederim çok şık duruyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
07.10.2016 at 19:41, okkko :

Uygulanmış hali araç üzerinde...

Parklar kapalıyken sadece reflektör hali budur...

20161007_192841.jpg

selam int sitesinde ki ürünler mevcut mu acaba ? bu ısıklarla beraber iç aydınlatma, arka ince spoyler, birde tam anlamadım ama arka bar ortası rüzgar kesici var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20 saat önce, ozansway :

selam int sitesinde ki ürünler mevcut mu acaba ? bu ısıklarla beraber iç aydınlatma, arka ince spoyler, birde tam anlamadım ama arka bar ortası rüzgar kesici var mı acaba?

Ne isterseniz hepsi var. Dilediğiniz zaman bana mail atın göndeririz.

okan@gorenotomotiv.com.tr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...
07.10.2016 at 19:41, okkko :

Uygulanmış hali araç üzerinde...

Parklar kapalıyken sadece reflektör hali budur...

20161007_192841.jpg

selamlar, konuyu hortlatıcam fakat elinizde hala var mı reflektörler? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, EserSurucu :

selamlar, konuyu hortlatıcam fakat elinizde hala var mı reflektörler? 

Hazır var. Dilerseniz direkt n11 üzerinden veya dilerseniz bize ulaşıp daha ıcuza da alabilirsiniz.

n11.com'dan Mazda MX-5 Orijinal Aksesuar Amerikan Park Lambaları seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/diger/mazda-mx-5-orijinal-aksesuar-amerikan-park-lambalari-P239778045

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Malesef mx5 nd amerikan parkların Türkiyeye girişi artık yasak... Ürünler amerika homologasyonu olduğu için avrupa pazarına getirilmesi yasaklandı. Yakın zamanda tekrar gelemeyecek. 😔 öte yandan başka bir ürünü getiriyoruz. Orjinal Mazda ürünü JDM beyaz reflektörler önümüzdeki günlerde elimizde olacak. Set olarak satacağız. Set fiyatı 1.500TL civarında olabilecek. İlk parti gelince fiyatı da netleşecek.

SmartSelect_20200501-021922_Skype.jpg

SmartSelect_20200501-021859_Skype.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...