Jump to content

Mazda Teknik Dökümanlar

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

teşekkür ediyorum,iyi akşamlar uyumsuzelement...

rica ederim 323 sedan olarak arattım umarım farklı bişi çıkmaz pek incelemedim dogrusu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar 94 model mazda 323 sedanın boyutlarını bilen varmı,interneti karıştırdım,tam olarak bulamadım.

Sedan için

Uzunluk : 4215

Genişlik : 1675

Yükseklik : 1375

Dingil Uzunluğu : 2500

Dingil Genişliği

Ön : 1430

Arka : 1435

Kendi orjinal kataloğundan bakıp yazdım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Erhan Duran

daha tam olarak bakamadım ama eczem arkadaşda kitapçık varmış,sağolsun açık bir şekilde verdi ölçülerini,hepinize teşekkürler,iyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

1990 protege 323, 3  door aut araçla ilgili rapidshare içerikli deteyları açamamaktayım.. başka bir şekilde bilgi edinebilirmiyim? dahası far yanı sağ sinyali ve cam kenarı dış rüzgarlıkları (sag, sol) gerekmekte. Yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

ömer bana gönderme şansın var mı ?    hasancalp@gmail.com

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda fabrika programı temin ettim. Parça kodu, parça resimleri, hangi marka parçaların kullanıldığı 'mesela keçeler nsk', ihtiyacınız olursa  açık resimlerle foruma ekleyebilirim.

paylaşma imkanın olursa mutlu oluruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar program 2 cd den oluşuyor, Kopyalamayı hiç denemedim, Yarın deneyip kopyalanan cdleri baka pc de kurup yazarım. Ona göre isteyen olursa kargo ile ulaştırırm. :) Ya da direk image dosyası alabilirsem rapid e ekleyebilirim. deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...