Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Andriod

Mesut3d
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

10 dakika önce, İlhan :
Sprey boya elbet daha mantıklı ama..Uygulanacak yüzeyin pek uygun olmayacağından Plasti dip boya aklıma geldi.. Bir çok yüzeye çok kolay tutunuyor. Direksiyonda ki düğmeler işlevsel ise, cihazın üzerindeki tuşlar pek kullanılmaz. Tabi bu kullanım alışkanlığı ile alakalı bir durum ama..Ben en azından şahsen kullanmıyorum..

Evet ilhan abicim direksiyon tuşları işlevsel ama ben onlar zamanla aşındıgı için kullanma taraftarı değilim siyah altı beyaz sonuçta boyası atınca beyaz kötü gözüküyor plasdip deneyeceğim ama .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, mesut3d :

Evet ilhan abicim direksiyon tuşları işlevsel ama ben onlar zamanla aşındıgı için kullanma taraftarı değilim siyah altı beyaz sonuçta boyası atınca beyaz kötü gözüküyor plasdip deneyeceğim ama .

Plastidipin birde şu avantajı var..Uyguladın başladın kullanmaya, belki beğenmedin yada deforme oldu diyelim.Kolaycana söküp atıp eski haline getirebiliyorsun.

Direksiyon üzerindeki tuşlara gelince evet haklısın oranında deforme ihtimali var. Ama Çin malı bir ürüne göre daha dayanıklı olacağını düşünüyorum.

Yine kendimden bir örnek vereyim.. Ellerimde benim biraz terleme-nemlenme olur. Bu terden-nemden ötürü olsa gerek direksiyon simidim 2 yılın sonunda çillenmeye rengi atmaya başladı. Deri boyası ile boyatarak simide çözüm bulmuştum. 

Ama direksiyon üzerindeki hiç bir tuşumda daha deforme, renk atma, soyulma, solma vs durumu söz konusu değil. Dediğim gibi hemen hemen müzik sistemi ile ilgili tüm kontrolü buradan yaptığım halde..

Ama senin riski %50 - %50 dağıtman daha mantıklı tabi...Benimkisi kullanım alışkanlığı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

IMAG2207.thumb.jpg.12f24eabc6dbb7eb6e273

Çok pis gaza geldim. Plasdip bulamadım
2 kat mat sprey boya ile sonuç bu .

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

https://tr.aliexpress.com/item/ROM-16G-1024-600-Quad-Core-Android-4-4-4-Fit-MAZDA-3-MAZDA3-2009-2010/32574250884.html?spm=2114.010108.3.360.Vx1oGN&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=43efd51b-ee1e-4bbe-b2b1-82eb2c2cc0d0

mesut arkadaşım, bu ürün biraz pahalı ama düşünüyorum almayı. sadece gümrük vergisi konusunda firmayla nasıl anlaştınız, ucuz gösterme olayı demek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, renegade :

https://tr.aliexpress.com/item/ROM-16G-1024-600-Quad-Core-Android-4-4-4-Fit-MAZDA-3-MAZDA3-2009-2010/32574250884.html?spm=2114.010108.3.360.Vx1oGN&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=43efd51b-ee1e-4bbe-b2b1-82eb2c2cc0d0

mesut arkadaşım, bu ürün biraz pahalı ama düşünüyorum almayı. sadece gümrük vergisi konusunda firmayla nasıl anlaştınız, ucuz gösterme olayı demek istiyorum.

Tek yapmanız gereken satıcıya ürünün fiyatını düşük gösterin diye mesaj atmanız yeterli ben 320$ olan ürünü 150$ göstermesini istedim 150$ için 90tl gümrük ödedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, renegade :

Teşekkürler, mesajı Türkçemi, ingilizcemi atmamız doğru olur.

ingilizce  ama türkçe de olur sonuçta google translate var çinliler bizden çok kullanıyorlar emin ol.O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...