Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Andriod

Mesut3d
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bende birkaç ay önce aldığım android i paylaşmak istedim düşünen arkadaşlar varsa aliexpressten aldım aşağıda linkteki ürünü altım 5 günde elime geldi kargo+gümrük ile birlikte 900tlye geldi elime ürün gayet başarılı 1Gb rami olmasına rağmen oldukça hızlı dahili wifisi ve gps var +4 adet usb portu  mevcut hatta usb portarından birtanesine 1tb harddisk bağladım onu bile görüyor geri görüş kamerası  +yanında eml327 cihazıda alırsanız aracın bilgisayarına bağlnıp ekranda bütün verileri görebiliyorsunuz  ürün gayet başarılı.

https://tr.aliexpress.com/item/1024-600-Quad-Core-Android-4-4-Car-DVD-For-Mazda-3-2008-2013-Central-Multimedia/32478455078.html?spm=2114.13010608.0.0.X63nIC

IMAG0322.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, mesut3d :

Bende birkaç ay önce aldığım android i paylaşmak istedim düşünen arkadaşlar varsa aliexpressten aldım aşağıda linkteki ürünü altım 5 günde elime geldi kargo+gümrük ile birlikte 900tlye geldi elime ürün gayet başarılı 1Gb rami olmasına rağmen oldukça hızlı dahili wifisi ve gps var +4 adet usb portu  mevcut hatta usb portarından birtanesine 1tb harddisk bağladım onu bile görüyor geri görüş kamerası  +yanında eml327 cihazıda alırsanız aracın bilgisayarına bağlnıp ekranda bütün verileri görebiliyorsunuz  ürün gayet başarılı.

https://tr.aliexpress.com/item/1024-600-Quad-Core-Android-4-4-Car-DVD-For-Mazda-3-2008-2013-Central-Multimedia/32478455078.html?spm=2114.13010608.0.0.X63nIC

IMAG0322.jpg

Abi hayırlı olsun  ses kalitesi nasıl ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, NeW3 :

Ses kalitesi ve yüksekliği oldukça tatmin edici öyle ki orjinal hoparlör kaldırmıyor 50wat çıkışı var 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, mesut3d :

Ses kalitesi ve yüksekliği oldukça tatmin edici öyle ki orjinal hoparlör kaldırmıyor 50wat çıkışı var 

Anladım dokunmatik hassasiyeti nasıl abi ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım dokunmatik hassasiyeti nasıl abi ? 

Gayet güzel hassasiyeti eski tip dokunmatiklerden değil yani .

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14.10.2016 at 23:19, mesut3d :

IMAG0322.jpg

9 saat önce, mesut3d :

Gayet güzel hassasiyeti eski tip dokunmatiklerden değil yani .

ben erzurumdayım sipariş versem kaç güne gelir acaba ? direksiyondan da kontrol edilebiliyorsa çok iyi bir ürün almışsınız. Hayırlı olsun 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.10.2016 at 09:09, NeW3 :

ben erzurumdayım sipariş versem kaç güne gelir acaba ? direksiyondan da kontrol edilebiliyorsa çok iyi bir ürün almışsınız. Hayırlı olsun 

evet direksiyondan kontrol edebiliyorsunz sanrım en fazla 10 içinde gelir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

evet full türkçe navigasyon android oldugu için istediğini kurabilirsin be google map kullayorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30.10.2016 at 18:13, mesut3d :

evet full türkçe navigasyon android oldugu için istediğini kurabilirsin be google map kullayorum

abi tv izleyebiliyor musun ayrı bir antene ihtiyaç var mı?

selamlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi tv izleyebiliyor musun ayrı bir antene ihtiyaç var mı?
selamlar. 

TV yok intertten ancak

Ne yazıkki 1.ci nesil mazda 6 lara böyle teyp ler olmuyor çok sinir bozucu 

Aliexpress ,e bay e baktinizmi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 saat önce, mesut3d :

TV yok intertten ancak

Aliexpress ,e bay e baktinizmi?

1.ci nesil m6 larda teyp i sökünce öndeki fanların ve fan tuşlarınında sökülmesi gerekiyor teyp i ayırmamışlar 2006 öncesinde malesef yok değil çok çeşit teypler var fakat ön tarafın orjinalliği bozulduğu zaman hiç bir kıymeti kalmıyor sadece teyp sökülmüş olsaydı çok ciks olurdu 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yüksek meblağda gümrükte sıkıntı çıkıyomu hocam nası oluyo bu gümrükten alma işleri ?

Tnt,fedex,ups gibi kargo firmalarından alıyorsun ürünü gümrük bu kargo firmalarina ödüyorsunuz karşı tarafla anlaşıp ürünün fiyatını düşük gösterip az bir gümrük ödersiniz ben öyle yaptım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, Mehmet Özdemir :

çok hoş, çok güzel, çok özellikli ama o ses düğmesi falan keşke mat olsaymış diyorum. öyle parlak şeyler hoşuma gitmiyor.

+1

Etrafı komple bantlanarak, sprey plasti dip boya ile acaba boyanabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

+1
Etrafı komple bantlanarak, sprey plasti dip boya ile acaba boyanabilir mi ?

Evet alırken bende o parlak kısma çok takmistim aslında düğmeler rahatça çıkıyor plasdip çok verimli olacağını sanmam sonuca çok kullanılan bir düğme sprey parlak siyah boya olabilir ama .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, mesut3d :

Evet alırken bende o parlak kısma çok takmistim aslında düğmeler rahatça çıkıyor plasdip çok verimli olacağını sanmam sonuca çok kullanılan bir düğme sprey parlak siyah boya olabilir ama .

Sprey boya elbet daha mantıklı ama..Uygulanacak yüzeyin pek uygun olmayacağından Plasti dip boya aklıma geldi.. Bir çok yüzeye çok kolay tutunuyor. Direksiyonda ki düğmeler işlevsel ise, cihazın üzerindeki tuşlar pek kullanılmaz. Tabi bu kullanım alışkanlığı ile alakalı bir durum ama..Ben en azından şahsen kullanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...