Jump to content

4.Nesil Mazda 3 mü Desek Yoksa 3,5 mu ? :))

Sergio_01
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Belarusya'da satışa çıkmış.... Canlı fotolar.....

-Yeni ön sis farları LED

-Arka kamera
-Yeni direksiyon simidi

-Direksiyon simidi ısıtması

-CMU Ekranı Mazda 6'dakinin aynısı

-Sport rejim şanzıman seçeneği

-Yeni koltuk döşemesi kumaşı

-Ön kapılardaki cepler daha geniş artık

-Kumandadan'da kapatılabilen yan dikiz aynalar

-Anahtarsız giriş sistemi

-Yan dikiz aynalardaki yeni sinyal lambaları

https://www.drive2.ru/l/456582924746096784

b6ce56es-960.jpg

2dce56es-960.jpg

f3ce56es-960.jpg

7ce56es-960.jpg

c02e56es-960.jpg

842e56es-960.jpg

3c2e56es-960.jpg

7c2e56es-960.jpg

82e56es-960.jpg

ee2e56es-960.jpg

fe2e56es-960.jpg

c12e56es-960.jpg

492e56es-960.jpg

e2e56es-960.jpg

262e56es-960.jpg

742e56es-960.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3,5 desek iyi olur hatta makyajlı 3 desek isabet olur..Çünkü olması gerekip te olmayanlar eklenmiş..Aynalara sinyal,vites seçeneğine sport modu ve benim için en gerekli ve her arabada aradığım arka tarafın ısıtması..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni çıkacak 4. nesil MAZDA 3'ün öncesinde, makyajlanmış güncel mazda 3. Üreticiler ürün gamını değiştirmeden önce böyle ek donanımlarla ellerindeki stok malzemeleri üretime katarak bitirmeye çalışıyorlar. 1-2 Yıl içinde yeni versiyonu görebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bakalim 2017 kasa bize nasil gelecek. Bazi haber kaynaklarinda manuel el freni yok.Vites arkasi kayar kapak ve dort cam tek dokunuslu aydinlatmali. V.b. bir cok guncelleme var. Bu arada isallah sunroof opsiyonu gelir. Takip...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 Nesil : 2004 - 2009

2 Nesil : 2009 - 2013

3.Nesil : 2014 - ..........

Makyaj olsa gerek... lakin makyajda elektrikli park freni duymuştum. Ama fotoğraflarda yine el freni kolu görüyorum.:fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, İlhan :

1 Nesil : 2004 - 2009

2 Nesil : 2009 - 2013

3.Nesil : 2014 - ..........

Makyaj olsa gerek... lakin makyajda elektrikli park freni duymuştum. Ama fotoğraflarda yine el freni kolu

gürüyorum.:fiuw:

Bu reflex heralde abi kadran falan da analog. Power da elektrikli olabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heralde mazda ulke ulke degısık bı makyaj sunuyo ozellıklede elfırenı ve ısıklı cam acma kumandalarında ole gozukuyo bakalım turkıyeye hangısı gelcek ama zeten 2019 buyuk ıhtımal motor ve kasa yenılencek scakyaktıv 2 ye gecıcekler eldekı mazemelrı bıtırıp :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Reflex, power gibi terimler ülkelerin kendi verdiği isimler. Donanım paketleri çok farklılık gösterebilir, isimleri de.

Bu arada bu araç 4. Nesil olarak adlandırılamaz, böyle söyleyen de yok. Bu, 3. Nesil kasanın makyaj görmüş hali. Mazda son zamanlarda makyaj yerine sene ismini kullanmaya başladı nedense .2015 Mazda CX-5, 2015 Mazda6 ve şimdi 2017 Mazda 3.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Burak :

Reflex, power gibi terimler ülkelerin kendi verdiği isimler. Donanım paketleri çok farklılık gösterebilir, isimleri de.

Bu arada bu araç 4. Nesil olarak adlandırılamaz, böyle söyleyen de yok. Bu, 3. Nesil kasanın makyaj görmüş hali. Mazda son zamanlarda makyaj yerine sene ismini kullanmaya başladı nedense .2015 Mazda CX-5, 2015 Mazda6 ve şimdi 2017 Mazda 3.

Modellerin adı bile değişiyor 3, axela gibi... Düşük donanımlısıdır diye kastettim ben başkanım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı ülkelerde de aynı bu axela muhabbeti gibi 2. nesil mazda3 e zoom zoom diyorlardı..İlk duyduğumda ne diyor bu diye düşündüm,sonra düştü jeton

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, M.E.G :

Modellerin adı bile değişiyor 3, axela gibi... Düşük donanımlısıdır diye kastettim ben başkanım :)

Sana yönelik değildi ki cevabın, genel, bilgilendirme amaçlı idi :D Üstüne alınma :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Burak :

Sana yönelik değildi ki cevabın, genel, bilgilendirme amaçlı idi :D Üstüne alınma :D 

Ben reflextir diye yazdım, sende cevabı yapıştırınca üstüme alındım abi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracın adı Mazda3 BN...

Özetle BM aracın revize hali... genel hatlarıyla tüm dünyada aynı fakat ufak detaylar farklı gelebilir. Cam düğmesi vs gibi... tabi fiyatı da... :)

Tüm detayları bende mevcut ancak Türkiye lansmanına kadar burdan duyurmam pek doğru olmaz. ;)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, okkko :

Bu aracın adı Mazda3 BN...

Özetle BM aracın revize hali... genel hatlarıyla tüm dünyada aynı fakat ufak detaylar farklı gelebilir. Cam düğmesi vs gibi... tabi fiyatı da... :)

Tüm detayları bende mevcut ancak Türkiye lansmanına kadar burdan duyurmam pek doğru olmaz. ;)

Bari ne zaman Türkiye'ye gelir onu söyleyin. Araba kampanyaları başladı malum.Piyasaya yeni Civic ve Megane girdi Golf de girecek galiba.Eğer Mazda Türkiye adam gibi bir tarih vermezse arabayı bu arabayı beklemeyecek insanlar var.

Edit:Lansman tarihi belli mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...