Jump to content

Mazda 6 Almak İstiyorum

yusuftv

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba değerli arkadaşlar.

1 yıl önce aracımı satmıştım. Şu anda araç almak istiyorum. Maksimum bütçem 36.000 TL civarı.

Araç olarak Hyundai sonata ya da Mazda 6 almak istiyorum. Otamatik ve LPG birinci şartım olacak.Ama bu bütçemle alabileceğim araçlar genelde 200.000 km sınırında ve yaş olarak 10 yaş civarında.

daha önce mazda kullanmadım bir arkadaşımın mazda 3 'ünde birkaç defa yolculuk yaptım. Benim bütçeme uygun araç alırken tavsiyeleriniz ne olur?  Boyasız ve kazasız araç bulmak ta gerçekten zor. 200.000 km üzerinde mazda 6 nın bakım ücretleri ne kadar? Araçların genel performansları nasıl? 

Yardım edebilecek herkese şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boyasız bulmak zor ama düzenli olarak servis bakımlı bir araç daha öncelik olmalı. 200 bin km lpgsiz kullanılmışsa az bile, lpgli ise ne zaman takıldığı sorgulanmalı. Genel performans dediğinizde aklıma ilk gelen Dayanıklı, rahat ve motor ile uyumlu bir kasa, donanım olarak tatmin edici. Umarım istediğiniz gibi bir araç bulabilirsiniz.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam duzcede mazdaci ayhan var duyduguma gore bu isi iyi yapiyormus sahibindende bir bak vardir belki arac elinde istediginize uygun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...