Jump to content

3.Nesil Mazda 3 ve Apple TV

Tarahumara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Müslüman arada cx-3 içinde çalışmalarını bekliyoruz. Fotifoti doğru demiş cx-3 alsaydın iyiydi. En azından bizim için :) . Tebrikler....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Müslüman arada cx-3 içinde çalışmalarını bekliyoruz. Fotifoti doğru demiş cx-3 alsaydın iyiydi. En azından bizim için [emoji4] . Tebrikler....

Ya da siz mazda 3 alsaymissiniz :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, tarahumara :

Uzun uğraşlar sonucunda başarıya ulaştım.

Haydaaa! Android için umut yok mu doktor? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 hours ago, Devrim Babacan said:

Haydaaa! Android için umut yok mu doktor? :)

Hdmi ve A/V çıkışı kullanılabiliyor. İster Apple TV bağlayın, ister Andorid Box. İsterseniz Windows PC bağlayın. Tamamen kişisel tercih. Benim evde yatan Apple TV vardı. Geçen sene yılbaşında hatunun işyerinden hediye etmişlerdi. O yüzden onu kullandım ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@tarahumara merhaba apple tv kendi kumandasından mı kotrol ediliyor yoksa cmu'daki joyistikdenmi...

Birde bu kablolar baya pahalıymış yaaa... Bu kabloları satan Oleg'i uzun zamandır takip ediyordum hiç beklemezdim bu fiyatı ondan valla :)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@tarahumara merhaba apple tv kendi kumandasından mı kotrol ediliyor yoksa cmu'daki joyistikdenmi...
Birde bu kablolar baya pahalıymış yaaa... Bu kabloları satan Oleg'i uzun zamandır takip ediyordum hiç beklemezdim bu fiyatı ondan valla :)))

Apple tv nin kendi kumandasindan kontrol ediliyor. Tv moduna gecince joystickin kendi ozel fonksiyonlari var. Apple tv nin kendi kumandasindan kontrol ediyorum ben. Touchpadi olan kullanisli bi kumanda.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Geçen gün beklediğim Android TV geldi. Apple TV yerine onu taktım. Apple TV de yapılan her şey yapılabiliyor ve artı olarak Google Play Store'daki bütün uygulamalar yükleniyor. Güzel bir air mouse bulmam lazım. Kendi kumandası biraz kullanışsız geldi.

r62oZM.jpg

Andorid TV'yi takınca torpido boşaldı iyice. Apple TV için gerekli olan ekipmanlar bunlardı:

kGWyEA.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...