Jump to content

Kullanıcı Gözüyle "Mazda" Ne Demektir ?

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sabahları bir işe gidesim var. Bir de iş çıkışı eve gidesim var. Aslında arabaya bir an önce binesim var. Yani kahve bahane, Mazda şahane :-)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

04.11.2016 at 09:59, Mümin :

Hepimiz sorunluyuz ! Çok şükür.

:D:D:D 

Takıntılı mühendislerin, takıntılı bizler için ürettiği şaheserler. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gençlerin ve genç görünenlerin araba çevresinde dolaşıp ah bu araç bende olacakki duygularını hissettiğim, ilkokul ve ortaokul çocuklarının sürekli amca bu araba kaç hız yapıyo demeleri, halbuki yanlarında son model hondaların, huyundailerin olması bile etkilemiyor, 2016' yı, 2012 ye tercih etmelerinin anlamı "Kısaca mazda ile farklı olmak demek". Ama yeni mazda 3 bambaşka bir güzellik o da ayrıca bir durum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

‎03‎.‎11‎.‎2016 at 12:40, İlhan :

Aynı başlığı sene başında "SubaruClubTR" de açmıştım. Değişik hatta çok ilginç yorumlar / yanıtlar gelmişti.

Burada da açayım dedim..

Evet kullanıcı gözüyle, Mazda ne demektir sizce ?

Subaru culara göre Mazda ne demek ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, weya :

Subaru culara göre Mazda ne demek ?

Yok orada kullanıcı gözüyle Subaru ne demek diye sormuştum. :) Onlar bizlere göre çok ama çok koyu fanatikler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, weya :

Subaru da dehşet araba ;) 

Kesinlikle dehşet bir marka.. Bir ara ciddi ciddi alma niyetim vardı..Tam almaya niyetlenmiştim ki...Bir Subaru XV faturası elime geçmişti...

Bunu görüp dehşete kapılıp, bu dehşet markadan vazgeçmiştim. :D:geyik:  

Aracın sahibi sağ ön çaprazdan bir kaza yapmış..Hava yastığı açılma vs durumu yok..Motor - radyatör - kaput vs sapasağlam..Tek bir Xenon far 3.968 lira.. Bunun üzerine tüm Mazda modellerinin far fiyatlarını öğrenmiştim... En pahalı Mazda 6'nın Ledli farı bile Bin lira kadar daha ucuzdu XV'den..

Yetkili servis sorun, parça sorun, servis fiyatları sorun...güzel marka hoş marka..Ama Ülkemizde sorunları büyük...

qE5Vl5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda mı? Hay ben bu Mazda'yı :) Arkadaş nerden gördüm,nerden gittim test ettim bilmiyorum ki.Ya başka araba beğenmiyorum.Takılıp kaldım.İnşallah yaza kadar alıcam başka çaresi yok.Kırmızı yada beyaz m3 skyactive başka çıkar yol yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@jaquetonur ÖTV den haberiniz vardır umarım [emoji4] 

Hay ben bu ötv'nin [emoji3] Ya inşallah en azından şu Power pakette bir güzellik yaparlarda üst sınıfa girmeden alırız yoksa 2. ele yönelicem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ömer626 :

Benimde aklımda şuan da az kullanılmış ikinci el sense var..Hadi hayırlısı bakalım..

İnşallah  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Ömer626 :

Benimde aklımda şuan da az kullanılmış ikinci el sense var..Hadi hayırlısı bakalım..

Abi 6 dan vazgecme senin gibi adama 2.nesil siyah mazda6 lazim o fiyatlarda 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda demek bi kere aldıktan sonra araç değiştirme safhasında dönüp dolaşıp yine Mazdadan başkasına bakamamak demek...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...