Jump to content

3.Nesil Mazda Tavsiye

akyuznet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar,

bu hafta yeni mazda 3 hatcback siparisi verecegim. En ust model Astina ile GT25 arasinda su ozellikler farklari mevcut. 

18 inch alloy wheels (bright finish)» Sunroof » Seats (front) with: 2-position memory function (driver), 10-way power adjustment (driver) » Mazda Radar Cruise Control (MRCC) » Forward Obstruction Warning (FOW) » Adaptive LED Headlights (ALH) » Lane Departure Warning (LDW) » Lane-keep Assist System (LAS) » Smart Brake Support (SBS)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MRCC, SBS, ALH gerçekten kullanışlı sistemler ben son derece memnunum,

LDW çok gereksiz.

Türkiye'deki araçlada LAS yok.

18 ınch jant güzel görünüyor ama konfora etkisi olumsuz yönde, gerçi Türkiye yollarıyla Avusturalya yolları bir değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, agk :

MRCC, SBS, ALH gerçekten kullanışlı sistemler ben son derece memnunum,

LDW çok gereksiz.

Türkiye'deki araçlada LAS yok.

18 ınch jant güzel görünüyor ama konfora etkisi olumsuz yönde, gerçi Türkiye yollarıyla Avusturalya yolları bir değildir.

LAS  denilen sistem şeritten çıkan aracı geri şerite sokan sistem mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim tahminim de o yönde ama araştırmadım, bizdeki LDW'ler malum "tırrrr" sesinden ibaret. 

öte yandan, LAS gibi sistemler de faydasız bence. son kasa e serisi, volvo s90 gibi modellerdeki genel ve araca her yönden hakim otonom sürüş mantığı olmadıktan sonra şerit takibi asistanları faydasız geliyor bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 Haftadan beri 2016 model 2.2 Dizel Mazda 6 kullaniyorum. Iki gun once, Cambridge'den Galler'e gidip geldim. Gidis-gelis toplam 1000km kadar. Sadece sunu soyleyebilirim ki, bir sonraki arabamda kesinlikle olmasini istedigim bir ozellik LAS. Ozellikle otobanda, tam anlamiyla otonom bir surus yok ama inanilmaz derecede konfor sagliyor sistem. Siz arabaya yardim ediyorsunuz, araba da size. Virajlar keskin olmadigi surece sadece elinizin direksiyonda olmasi yeterli. Yumusak bir sekilde kendi donuyor. Hele otoban suruslerinde, araba seridin ortasinda kalsin diye yaptiginiz mikro mudahaleler tamamen yok oluyor. Sonuc olarak yolculuk bittiginde zerre kadar yorgunluk hissetmiyorsunuz. Bu arada kendi Mazda 3 benzinli Power Sense aracimdan sogudugumu rahatlikla soyleyebilirim. 420 tork nere 150 tork nere. Her gaza bastiginizda koltuga gomuyor araba sizi. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dddööörrrtttyyyüüüzzz yyyiiirrrrmmiiiii?!

O aracı versinler bana, dünyanın düz olduğunu kabul ederim! :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 Haftadan beri 2016 model 2.2 Dizel Mazda 6 kullaniyorum. Iki gun once, Cambridge'den Galler'e gidip geldim. Gidis-gelis toplam 1000km kadar. Sadece sunu soyleyebilirim ki, bir sonraki arabamda kesinlikle olmasini istedigim bir ozellik LAS. Ozellikle otobanda, tam anlamiyla otonom bir surus yok ama inanilmaz derecede konfor sagliyor sistem. Siz arabaya yardim ediyorsunuz, araba da size. Virajlar keskin olmadigi surece sadece elinizin direksiyonda olmasi yeterli. Yumusak bir sekilde kendi donuyor. Hele otoban suruslerinde, araba seridin ortasinda kalsin diye yaptiginiz mikro mudahaleler tamamen yok oluyor. Sonuc olarak yolculuk bittiginde zerre kadar yorgunluk hissetmiyorsunuz. Bu arada kendi Mazda 3 benzinli Power Sense aracimdan sogudugumu rahatlikla soyleyebilirim. 420 tork nere 150 tork nere. Her gaza bastiginizda koltuga gomuyor araba sizi. 

abi ne.kadar.daha ingilteredesiniz ?
ve brackley size yakin mi :)

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 saat önce, Devrim Babacan :

O aracı versinler bana, dünyanın düz olduğunu kabul ederim! :D

O da ne ki ben daha neler kabul ederim :D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 saat önce, tarahumara :

2.2 dizel değişik bir motor. Benzinli gibi gidiyor bir de :( tadını çıkar ey zahit :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.2 dizel değişik bir motor. Benzinli gibi gidiyor bir de [emoji20] tadını çıkar ey zahit [emoji4] 

Cikariyorum abi :D motoru sokup getirsem mi acaba.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cikariyorum abi [emoji3] motoru sokup getirsem mi acaba.

Sen onun beynini al senin motora bir sekil uydurursun eminim [emoji1] ruhu 2.2 olsa, kendi de 130-140hp olsa yeter iste
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...