Jump to content

Bursa Trilye Bağevi'nden MazdaClubTR'ye ve Tüm Mazda Kullanıcılarına Özel Avantaj

bunk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar mazda kullanıcısı olarak işletmeciliğini yaptığım Trilye Bağevi kahvaltı balık restoranda etkinliklere ve size özel indirimler yapabilirim. bu hafta sonu clubfiesta geldi kahvaltıya dedim mazdamın eksiği yok fazlası var aklıma geldi. 

IMG_20161109_203928.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bursa, Mudanya

Tirilye rumca adı olup ( eski bir rum köyüdür ) şimdi ki adı zeytinbağı sanırım...

Teyzemler orada oturuyor da bilgi oradan  ( bir de ben Bursalıyım ) ^-^

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, arman-1999 :

Bursa, Mudanya

Tirilye rumca adı olup ( eski bir rum köyüdür ) şimdi ki adı zeytinbağı sanırım...

Aman yarabbülalemin. bilmediğin şey de yok :P tirilyeden geçmiştim hatırladım. Dün bursadaydım ben de. Trafik bitmiş Bursa'da

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Arman Bey'in dediği gibi Bursa Mudanya'da  Bursa'ya yaklaşık 22 km uzaklıkta.  Fotifoti Bey trafik çekilmez bir hal almaya başladı. bazı yolların alternatifi olmadığı için çile büyümeye başladı. 

Toplu buluşma etkinliklerinde %20, mazdasıyla gelenlere de %10 indirim yapabilirim.

@trilyebagevi instagram 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, fotifoti :

Aman yarabbülalemin. bilmediğin şey de yok :P tirilyeden geçmiştim hatırladım. Dün bursadaydım ben de. Trafik bitmiş Bursa'da

En azından sizlerle paylaşıyorum, kendime saklamıyorum >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En azından sizlerle paylaşıyorum, kendime saklamıyorum >:D

Ya sonra göze geliyoruz üzerine alınma [emoji1]
8db38ff9913c4a55d77c52a4ea8beebd.jpg
Evet Arman Bey'in dediği gibi Bursa Mudanya'da  Bursa'ya yaklaşık 22 km uzaklıkta.  Fotifoti Bey trafik çekilmez bir hal almaya başladı. bazı yolların alternatifi olmadığı için çile büyümeye başladı. 
Toplu buluşma etkinliklerinde %20, mazdasıyla gelenlere de %10 indirim yapabilirim.
@trilyebagevi instagram 

İnsallah yolumuz düşer :) Bursa'da kestirmeleri benim kuzen çok iyi biliyor, sayesinde Bursa'yı öğrenemedim [emoji1] her seferinde bir kestirmeden gidiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, fotifoti :

Ya sonra göze geliyoruz üzerine alınma emoji1.png
8db38ff9913c4a55d77c52a4ea8beebd.jpg
İnsallah yolumuz düşer :) Bursa'da kestirmeleri benim kuzen çok iyi biliyor, sayesinde Bursa'yı öğrenemedim emoji1.png her seferinde bir kestirmeden gidiyor.

Her zaman beklerim. kapıya mazdayı park edin ve rahatınıza bakın :).  ben de servisleri takip ederek öğrenmeye çalışıyorum, onlar usta olmuş bu işte

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha bu cumartesi oradaydım. Zeytinlerimi Hasan Özata'dan alırım hep.

Çamlı kahvenin yanındaki yer değil mi?

‎9‎.‎11‎.‎2016 at 22:59, arman-1999 :

Bursa, Mudanya

Maalesef yine Tirilye olarak adı değiştirilerek resmileşti. Hayret bunu kaçırmana şaşırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Gökhan :

Daha bu cumartesi oradaydım. Zeytinlerimi Hasan Özata'dan alırım hep.

Çamlı kahvenin yanındaki yer değil mi?

Maalesef yine Tirilye olarak adı değiştirilerek resmileşti. Hayret bunu kaçırmana şaşırdım.

Bir kaç teneke zeytinyağı içmişliğimiz de var aynı yerden O0

Halk tarafından bilinen, yüz,on yıllar boyunca bu isimle söylenegelen bir yerin o (gerçek) isimle buluşması yerinde olmuş bence. Her ne kadar milliyetçilik duygularım kabarsa da halk bizim halkımız, yüzyıllardır imparatorluk coğrafyası altında birlikte yaşamışız.

Tek parti döneminde değiştirilen -bilhassa doğu ve güneydoğu bölgeleri- bir çok belde de gerçek ismine döndürüldü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Gökhan Bey çamlık kahvenin üst tarafında yerimiz. Zeytinci Hasan evet biz de kahvaltı zeytinlerini Zeytinci Hasan'dan alıyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir pazar sabahı mazda mı  kapınızın önüne çekebilirim bende güzelyalıda oturuyorum.aslen anne tarafım tirilyelidir. hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O halde bu mekanda bir etkinlik düzenlemenin vakti geldi...

Eskişehir, İstanbul,  Ankara   ve diğer bir çok yere yakın hatta Adana, Mersine bile :)

Tanışmak için sabırsızlandığım bir çok üye var, bahane olur bu organizasyon

Organizasyonu yapacak delikanlı yoksa ben gelir yaparım. Misal İzmir ve Es Es de de böyle bir girişimim olmuştu. Eskişehir de ise allahtan son anda devreye taaaa Kütahyadan genç bir üyemiz girmişti.

Dış ses: tahrik etme insanları >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nazarterzi Bey çok teşekkür ederim buyrun beklerim başım üstüne. pazar sabahı benim mazda da kapıda yalnız yalnız duruyor olacaktır.

Arman Bey çok güzel olur. İndirim mekan benden organizasyona mekan ve hizmetimiz her zaman hazırdır. mazdaları ağırlamaktan onur duyarız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

...
Tanışmak için sabırsızlandığım bir çok üye var....

Ben var mıyım aralarında?
Dış ses; Sanmıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19.11.2016 at 11:57, Gökhan :

Ben var mıyım aralarında?
Dış ses; Sanmıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olmaz mı hiç ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir pazar sabahı mazda mı  kapınızın önüne çekebilirim bende güzelyalıda oturuyorum.aslen anne tarafım tirilyelidir. hayırlı işler bol kazançlar dilerim........ Evet bugün ta tepedeydik tirilye bağevinde çayımızı içtik resim çekinmeyi unuttuk. hayırlı işler olsun.

20161120_115814.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Osman Bey tanıştığımıza memnun oldum. İnşallah memnun olmuşsunuzdur. onurlandırdınız bizi. pazar yoğunluğundan foto çekmeyi unuttuk. inşallah bir dahaki sefere foto çekeriz. tekrar teşekkürler 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.11.2016 at 10:33, arman-1999 :

O halde bu mekanda bir etkinlik düzenlemenin vakti geldi...

Eskişehir, İstanbul,  Ankara   ve diğer bir çok yere yakın hatta Adana, Mersine bile :)

Tanışmak için sabırsızlandığım bir çok üye var, bahane olur bu organizasyon

Organizasyonu yapacak delikanlı yoksa ben gelir yaparım. Misal İzmir ve Es Es de de böyle bir girişimim olmuştu. Eskişehir de ise allahtan son anda devreye taaaa Kütahyadan genç bir üyemiz girmişti.

Dış ses: tahrik etme insanları >:D

Delikanlı aranıyor >:D

20 gün civarında orada olacağım...

Yapamayacak, beceremeyecek, altından kalkamayacaksanız haberim olsun

Dış ses: Halbuki ben @Gökhan beyden ümitliydim... Kossskoca moderatör, bu ünvanlar boşu boşuna verilmiyordur umarım ^-^

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...