Jump to content

2.Nesil Mazda 6 Sis Farı Camım Kırıldı

İsot
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cengiz geçmiş olsun.

Çıkmada, yan sanayide bulabilirsin elbete. Ama bunun için iyi bir araştırma ve telefon trafiği yapman gerekiyor.

Aynı şekilde y.dışı sitelerden tedarik edebilirsin. Yada şu an bildiğim kadarıyla servis kampanyası Kasım sonuna kadar uzatıldı. Yetkili servisten %30 indirimli tedarik edebilirsin. (Ama fiyatı yine eminim yüksek kalacaktır)

Bu arada far camları tamir edilebiliyor. Aynı ebatlarda cam kestirip silikonla yapıştırıp kullanan kullanıcılar var. Senin siste etrafındaki plastik alüminyum görünümlü plastik çerçevede kırılmış. Onuda takım olarak ebay/aliexpress vs gibi sitelerden takım alarak değiştirebilirsin.

örnek bir far-stop tamir eden bir yer.

http://www.2002stop.com/far-ve-stop-tamiri/

İstanbul'da da eminim vardır. Özellikle Maslak oto sanayide kesin vardır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eyvallah Saol İlhan abi , ansiklopedi gibi adamsın walla (: tşklr bilgilendirme için far askı kollarıda kırık , tamirat zor görünüyor artı plastikte hasarlı sanırım en mantıklısı dediğin gibi AliExpress ten takım almak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlanda ki çerçeveyi anlamadım , yarısı mı tamamı mı ? Bilgisi olan var mı . Son resimde tam olarak görünüyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 dakika önce, cengiz isot :

İlanda ki çerçeveyi anlamadım , yarısı mı tamamı mı ? Bilgisi olan var mı . Son resimde tam olarak görünüyor

Cengiz paylaştığın bağlantıya tıkladığımda, çok büyük fotoğraf açıyor..Fotoğrafı indir botunu çıkıyor sağ üstte.

Ama bir detay vs bilgisine ulaşamıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...