Jump to content

Ankara'da Boyasız Vakumlu Kaporta Onarımı

raduga
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar iyi akşamlar, bugün maalesef ışıklarda beklerken bir araç dikkatsiz bir şekilde geri geri gelerek aracıma çarptı. Büyük bir sarsıntı ile araçtan indim arka gitti dedim ama şükür sadece bir iki çökük oluşmuş ve az birşey boya atmış. (Bu kazada şunu anladım ki Mazda sağlam bir araçmış. Çarpan araç Ford Mondeo du onun tampon indi park lambası kırıldı vs.) Mazda servisi boyayı kazıyıp düzeltip tekrar boyarız dedi ama ben boyatmak istemiyorum o yüzden Ankara'da boyasız vakumla göçük onarımı yaptıran oldu mu tavsiyeleriniz nelerdir. Şimdiden teşekkürler.

ebe1bfac3e54d73926d7459cd6e4bc6a.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

uploadfromtaptalk1480538370578.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gecmis olsun. Buda nazarlik olsun cok birsey yok aracinizda. Ben olsam boyatmazdim. Isinin egli bir usta gocugu halleder. Bir kac yerde rutus boyasi sart yanliz. Ankarali degilim usta konusunda malesef tavsiye veremem. Tekrar gecmis olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle geçmiş olsun. Vakumla düzeltme işlemlerinde köşe kısımlarda kusursuz sonuç alınamıyor. Azda olsa bir iz kalıyor.

Ankarada vakumla düzeltme yapan yerler Şaşmaz sanayi sitesinde var. Bunlardan birisi ;

İletişim Bilgilerimiz

BY GOLD OTO ESTETİK MERKEZİ

Lütfen randevu alarak geliniz!

Adres : Oğuzlar Mah. 1377 Sok. No: 33/A Balgat-ANKARA (Konya yolu Nissan Baykoçlar servisi arkası)
Cep1 : 0554 532 60 04
Cep2 : 0536 453 40 03

Yukarıdaki arkadaşın değindiği gibi rötuş yaptırmanızda gerekecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...